İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Tabi de Can'ın ilk 1.'likten inmeyeceğine inanlar var da. Loreen'i hiç sevmiyorlar. O yüzden dedim. Yoksa Love me back güzel şarkı. Ben de seviyorum ama yurt dışında oy verecek bir yabancı olsam oy vereceğim şarkı olmazdı love me back.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi de Can'ın ilk 1.'likten inmeyeceğine inanlar var da. Loreen'i hiç sevmiyorlar. O yüzden dedim. Yoksa Love me back güzel şarkı. Ben de seviyorum ama yurt dışında oy verecek bir yabancı olsam oy vereceğim şarkı olmazdı love me back.

İşte bu yurtdışı sevdanız yüzünden böyle düşünüyosunuz. Emin ol bi İzlanda, İsveç gel seni vatandaşlığıma alayım diye yalvaracak. Ne Eurovision'u ne de ülkeleri bu kadar büyütmeyin gözünüzde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şarkıları dinleyin geçin, beğenmediğinize tabii ki beğenmedim diyeceksiniz. Eleştireceksiniz de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'u bu kadar abartmayın, bi olayı yok yani. Çok boş bir yarışma artık. Ben fanlığı bırakalı çok oldu.

Chox coolsun.

Öyleyiz qanqa!!!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğr'un bu düşüncesine sonuna kadar katılıyorum, altı üstü bir yarışma, olsa da olur olmasa da bir yarışma, sevmiyorsam sonuna kadar eleştiririm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Loreen'in şarkısı ucuz veya değil, şarkısı beni içine çekiyor mu çekiyor, sesi güzel mi güzel, birinci olmasa bile ilk 3 te kesinlikle yer almalı (iyi bir performansla tabiki)

çok yüksek bir puanla birinci olacagını sanmıyorum, jüride iş bitiyor,

Ayrıca loreen'e oy atmayı düşünmüyorum,

10 puan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sırf birinciliğe aday olduğu için sevmiyorum bu şarkıyı hatta sinir oluyorum

Gizlenmiş İçerik

inşallah ilk 10 da bile olamazda söner euphoriası

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok etkileyici. Herhalde 1.liğe oynayacak, hep söyledik hepimiz zaten. Bakalım ne yapacak İsveç finalde?

Artık oynaması mı kalmış ya

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Aldı başını yürüdü diyosun öyle di mi Semih? Haklısın aslında. Oylama çok sıkıcı olacak be.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Aldı başını yürüdü diyosun öyle di mi Semih? Haklısın aslında. Oylama çok sıkıcı olacak be.

Seçildiği zaman "Birinci olacak gibi." diyorduk. Şarkı büyüdü büyüdü büyüdü. Up up up derken yükselip durdu. Alexander Rybak gibi, Dima gibi, Loreen'in de 1.liği belli gibi artık, gerisi formalite olacak bence

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'de seçilmeden önce de diyebiliyorduk bunu doğru. Güzel şarkı, seviyorum, hoş, kazanırsa hak etmiş olacak fakat oylama yine çok sıkıcı olacak sinir bozucu olan o

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Alıp başını gitmese bari çok.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melodifestivalen'de seçilmeden önce de diyebiliyorduk bunu doğru. Güzel şarkı, seviyorum, hoş, kazanırsa hak etmiş olacak fakat oylama yine çok sıkıcı olacak sinir bozucu olan o

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Alıp başını gitmese bari çok.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

2.lik çekişmesiz izleriz biz de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> İtalya mı Rusya mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...