İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Avustralya ülkelerde yok çünkü. Eklenmedi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sanmıyorum ekleyeceklerini. Ekleseler ben de talip olurdum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Avustralya EBU üyesi olmadığı için eklenmiyormuş. Diğer ülkelerin müzik kültürleri de bana uzak. Katılamıyorum mecburen. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim Ulaş. Başarılar diliyorum.(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Neden avatarlar gif olmuyor?

Hmm oluyodu sanki

Gizlenmiş İçerik

ayarlarına bakarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@KingInTheNorth gif avatar yüklerken dosya formatı uyumlu değil hatası mı veriyo yoksa yükleniyo da avatarın hareketsiz mi kalıyo? çünkü gif-jpg-png hepsine izin verilmiş ayarlarda, benim  de avatarım gif zati

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@KingInTheNorth gif avatar yüklerken dosya formatı uyumlu değil hatası mı veriyo yoksa yükleniyo da avatarın hareketsiz mi kalıyo? çünkü gif-jpg-png hepsine izin verilmiş ayarlarda, benim  de avatarım gif zati

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 sene önce site kurucularından Uğur, Amerika'ya gitmişti. 15 Temmuz'dan bu yana ise sitede neredeyse hiç görülmüyor. Şu sorularımın cevaplanmasını talep ediyorum;

1. Amerika ziyareti sırasında Uğur, Pensilvanya'yı ziyaret etmiş midir?

2. Sitenin hosting ücretleri Bank Asya üzerinden mi ödenmiştir?

3. Cem ve Uğur arasında 15 ve 16 Temmuz günlerinde bir ya da birkaç telefon görüşmesi gerçekleşmiş midir? Eğer gerçekleşmişse bu konuşmalar yayımlanabilir mi?

4. FETÖ'nün Eurovision imamı siteye üye midir?

5. Maklube yaparken 5 bardak pirince, kaç bardak su eklenir?

Site üyelerinin akıllarındaki soruların giderilmesi adına cevaplarınızı en kısa sürede bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 sene önce site kurucularından Uğur, Amerika'ya gitmişti. 15 Temmuz'dan bu yana ise sitede neredeyse hiç görülmüyor. Şu sorularımın cevaplanmasını talep ediyorum;

1. Amerika ziyareti sırasında Uğur, Pensilvanya'yı ziyaret etmiş midir?

2. Sitenin hosting ücretleri Bank Asya üzerinden mi ödenmiştir?

3. Cem ve Uğur arasında 15 ve 16 Temmuz günlerinde bir ya da birkaç telefon görüşmesi gerçekleşmiş midir? Eğer gerçekleşmişse bu konuşmalar yayımlanabilir mi?

4. FETÖ'nün Eurovision imamı siteye üye midir?

5. Maklube yaparken 5 bardak pirince, kaç bardak su eklenir?

Site üyelerinin akıllarındaki soruların giderilmesi adına cevaplarınızı en kısa sürede bekliyorum.

EUROVISION TIME BAKANLIĞI

HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ

09/09/2016

EÖP İzmir milletvekilimiz Zürey Fa Nort'un meclisimize verdiği soru önergesi incelenmiş ve sorularının cevapları aşağıda sunulmuştur:

1- Hayır. @Uğur sadece Illinois sınırlarındaki teknomarketleri gezmiş ve Türkiye'ye geri dönmüştür.

2- Hayır. Türkiye İş Bankası hesabından ödenmiştir.

3- Hayır. @Uğur ile son görüşmem 11.06.2016 tarihinde olmuştur. Konuşmanın içeriği ise şudur:

08:43 Cem: napan gadana

08:43 Cem: neeeeeee last seen 1 hour ago mu 7de mi yattın yuhh

19:53 Uğur: evetttttt

19:53 Uğur: uyuyamadımmmmmmmm

19:54 Uğur: şimdi kalktım -5-5-5-

19:55 Uğur:

Gizlenmiş İçerik

19:55 Uğur: kahvaltı edem

Gizlenmiş İçerik

4- Evet. Kendisi @Melo olup kesin ihraç yöntemiyle dosyası yargıya taşınmıştır.

5- Belirli integral sınırları 0 ve 5 arasında (pirinc) cos53 dp integrali çözülürse sorunun cevabına ulaşılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...