İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Bi şeyler yaptım ettim bende düzeldi. @KingInTheNorth ve @Ulaş sizde düzeldi mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Alerts" diye geçiyo bende. Türkçesi ne dşyo bilmiyorum, bildirimdir diye düşündümdü.

Forumu İngilizce kullandığımı vurgulamak isterken ben

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Bi şeyler yaptım ettim bende düzeldi. @KingInTheNorth ve @Ulaş sizde düzeldi mi 

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Düzeldi, eed.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

yalnız volkan grup olarak katılımdan bahsediyor sadece ona göre görüşülse daha iyi olur sonuçta grup yarışıyor solist tek başına değil. : )

Lena Katina ETSCde 2 defa yaristi fakat ESCde t.A.T.u olarak yaristi. Lena'nin Lena olarak ETSCde yarisma hakkinin dolduguna ya da 1 hakki kaldigina ben karar veremem, ETYB konusur anlasir. Once bu cozulur. Daha sonra t.A.T.u mevzusuna bakilir. Her turlu durum konusulur.

ETYB gorustu, son istekleri degerlendirdi.

1. Lena Katina ve t.A,T.u olayinda sarkici ve grubun ayri kabul edilmesi kararlastirildi. Lena Katina'nin ETSC'de 1 kez daha yarisma hakki bulunuyor.

Şimdi bu karar Lena'ya özel mi çıkmış yoksa genel bir karar mı? Grubun 2 katılım hakkı olduğu için mi çıktı yoksa? Çok ortada kalmış bu kural. ETSC'nin yeni bir anaysaya ihtiyacı var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence şu şekilde olmalı:

A kişisinin 3 katılım hakkı var. A kişisi, B grubuna dahilse bile B grubunun da 3 kere katılım hakkı var.  

Bence ayrı değerlendirilmeli. Eğer anlaşılırsa kuralları güncelleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 darbe anayasasını değiştirin o zamansa! Vatandaşlık kuralının yazımında da sıkıntı vardı orada. Bir de 200. yarışmaya doğru gidiliyor artık. Bence şarkıcıların katılım hakkı 4'e çıkarılabilir ve Eurovision şarkıcılarının bir eksik katılım olayı kaldırılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bedelli katılım çıkararak siteye 1000 TL bağış yapana 5 katılım hakkı hediye edebiliriz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben bunun için 1000 değil 5000 verecek üyeler tanıyorum adkfaskjaşf

yoksa baş harfi M mi

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...