İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2024: Olly Alexander - Dizzy

Uğur

Pinlenen İletiler

• 6 ay sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Birleşik Krallık 2024: Olly Alexander olarak değiştirdi

Olly Alexander #Eurovision2024'te Birleşik Krallık'ı temsil edecek 

2023_OllyAlexander_Lead%20Image.jpg?h=8a

Çok sayıda ödül kazanan sanatçı Olly Alexander, Mayıs ayında İsveç'in Malmö kentinde düzenlenecek 68. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Birleşik Krallık'ı temsil edecek.

Olly sürpriz haberi BBC One'ın  Strictly Come Dancing programının Büyük Finali sırasında stüdyodaki mutlu seyircilere ve Birleşik Krallık'ta izleyen milyonlarca izleyiciye duyurdu.

'Küçüklüğümden beri Eurovision'u izlemeyi seviyorum ve gelecek yıl katılacağım için fazlasıyla heyecanlıyım. Genç bir çocuk olarak, müzik tarzlarının, tiyatro gösterilerinin, içten duygu ve mizahın olağanüstü kaotik karışımından oluşan bu dizginsiz sevinç olayını her zaman sabırsızlıkla bekliyordum. Böyle özel bir mirasın parçası olacağıma ve Birleşik Krallık bayrağını mümkün olan en neşeli şekilde dalgalandıracağıma gerçekten inanamıyorum, bu bir onur olacak!

Bunu uzun zamandır yapmak istiyordum ve artık kendi adımla müzik yayınlamaya başlamak için doğru an gibi geliyor. Elimdeki her şeyi vermeye ve hepiniz için mükemmel ve unutulmaz bir performans sergilemeye kararlıyım!'

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Birleşik Krallık 2024: Olly Alexander - Dizzy olarak değiştirdi

Eurovision için ısmarlama şarkı yapınca böyle oluyor işte sonuç, şaşırmadım. Keşke daha önce demo olarak kaydedip, son anda albümüne almadığı parçalardan birini fırlatsaydı, daha hayırlı olabilirdi. Hayal kırıklığı.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsim sebebiyle beklentileri karşılayamasa da, BK standartlarında gayet iyi bence. Hala Years & Years olarak birlikte olsalardı daha iyi bir iş çıkardı kesin. Son 10 senedeki en iyi ikinci derecelerini alırlar diyeceğim ama bir şey ifade etmeyecek :gidikladagulelim:

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

İçine içine söylüyo maşallah çok içli :neanlatiyosun:

Almanya varken sonuncu olması zor da, şapkadan tavşan da çıkarsa son 5 yine.

2022 Birleşik Krallık için de aynı yorumlar vardı diye hatırlıyorum. Ama o şarkı biraz daha potansiyelliydi. Bu şarkının yarışmada hiç bir şey yapma şansı yok gibi duruyor.

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz, Şimdi yazdı:

2022 Birleşik Krallık için de aynı yorumlar vardı diye hatırlıyorum.

:yok:

Kimse jürilerin abanıp yalayacağını düşünmüyodu ama sevenleri vardı.

Yarışmadan sonra bir kez bile açıp dinlemedim o şarkıyı :peki:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 9 saat önce yazdı:

Yarışmadan sonra bir kez bile açıp dinlemedim o şarkıyı

Bu sırada şarkıyı 2023 yıl sonu listelerine baş tacı eden ben :anirdim:

• Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...