İçeriğe atla

Finlandiya 2022: The Rasmus - Jezebel

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 5 dakika önce yazdı:

2014’teki rock şarkılarını yeğelerim. Geçen sene beklenenin aksine büyük sükse yapan şarkılarından bir farkı yok, demode bir tarz. Bakalım aynı formül tutacak mı, sanmıyorum.

Geçen seneki enerjisiyle işi götürdü bunun o kadar avantajı yok ama sahnesinin heyecan verici olacağı kesin

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir ülke başarılı olmuş bir tarzdan sonra ertesi yıl aynı tarz bir şarkıyla gelince genelde patlıyor o yüzden benimde bu sene çok beklentim yok. Canlı performansını da öyle çok beğendiğimi de söyleyemem, kamera açılarını falan daha iyi kullanabilirlermiş. Tabi yarışmada daha iyi bir atmosfer yaratabileceklerini düşünüyorum. Ulusal final çok ölçü de olmamalı tabi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 10 dakika önce yazdı:

Rasmus ve San Marino'yu temsil eden adam yine 2021 gibi İtalya-Finlandiya çekeceklerini zannediyorlar ama haziran başı gibi başlarlar "Eurovision ciddi bir yarışma değil." açıklamalarına bence.

Çok doğru yaa :evetevet:

Bu arada sahnelerini ben de beğenmedim. 50 yaşına merdiven dayamış adamların hareketleri bir garip duruyor. Çok yaşlanmışlar doğal olarak. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harika, harika, harika... Ama bu şarkıyı bu yıl yollamak büyük salaklık olmuş. Geçen sene gelseydi çok net favorilerden olurdu, bu sene finale çıkıp 10-20 arası olur büyük ihtimalle, umarım yanılırım. En beğendiğim şarkı şu ana kadar. 

• Beynimi Yaktın 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

The Rasmus'un provasından 40 saniyelik bir kısım yayınlandı. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim ilk beşimde olan bir şarkı baya dinliyordum provalardan önce fakat sahne olarak geçen yıl Blind Channel havası yaratamadıklarını düşünüyorum. Bu sefer ilk 10 pek mümkün gözükmüyor ama yine de dün gece provalara nazaran daha iyiydiler.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...