İçeriğe atla

Arnavutluk 2022: Ronela Hajati - Sekret

Uğur

Pinlenen İletiler

• 1 ay sonra...

Ronela Hajati'nin provasından 40 saniyelik bir kısım yayınlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz, 2 saat önce yazdı:

Baya değiştirdi Ebu sahnelemeyi diyorlar tam bilmiyorum mevzuyu ama.

Şeysini okşadığı sahneler ve kadın dansçıyla sevişmesinden rahatsız olmuş EBU. Önce değiştirin demişler sonra vazgeçmişler olay bu :sayfa:

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben abartıldığı kadar kötü bir performansi olduğunu düşünmüyorum. En büyük sıkıntı koreografiyi kime yaptirdiysa acilen parasını geri istemeli. Özellikle erkek danscilarin hareketleri komikti. Ama ses ve şarkı olarak finalde olmayı hak ediyordu. 

Diğer yandan Ronela "ben mükemmelim." Tavırlarının kurbanı oldu diyebiliriz. 

İşin kötü yanı Arnavutluk zaten 10 yılda bir hareketli şarkı gönderiyordu artık sittin sene göndermez. Aniran ablalardan devam eder. 

• Beğendim 2
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yılın en büyük şoku büyük ihtimalle. Aşırı üzüldüm. Ama Ronela kendi etti kendi buldu. İşin kötü tarafı Hakan'ın dediği gibi Arnavutluk daha böyle şarkı göndermez.  Eski stil devam ederler ki en çok üzüldüğüm de bu oldu. Net Chanel'e yaradı bu durum. İki kadın banger vardı biri elendi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı zaten karışıktı revample iyice karışık hale geldi. Recapte bile sadece bağırma sesi duyduk. Halka sempatik göründüğünü sanmıyorum ama jüri de katletmiş olabilir :bilemiyorum:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...