İçeriğe atla

İsveç 2021 : Tusse - Voices

Uğur

Pinlenen İletiler

Tolga, 54 dakika önce yazdı:

Charlotte tam kendisine uygun bir şarkıyla katılmış yani bende fena bulmadım aslında ama Melfest'te fazla şansı yok. Tusse'nin şarkısı kötü değil aslında, kazanabilir deniyor ama ben kazanmasını pek istemiyorum doğrusu. Eric Saade ve The Mamas nasıl gelecek bakalım. Şimdilik Dotter tarafındayım.

Özlemişim Tolga seni :canim:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4.yarı final şarkılarının 1 dk lık bölümleri de geldi. Şarkıların tamamını dinlemeden belki erken olacak ama bu senenin galiba açık ara Dotter olmalı.

Son yarı finalde de daha iyisi çıkmadı çünkü. Eric Saade ve ETSC ikincisi Efraim Leo bu haftanın en iyileri. Mamas geçen senekinden de kötü bir şarkıyla gelmiş. Zenci sever isveçliler bu sene Dotter'in karşısına Mamas'ı değil Tusse'yi çıkaracaklardır diye düşünüyorum. Hatta Tusse kazanırsa şaşırmam bile. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erman, Şimdi yazdı:

Son yarı-finalde eric elini kolunu sallaya sallaya finale giderken tess ile clara final bileti için çekişeceklerini umuyorum yoksa isme göre oy verecekse isveç halkı mamas şimdiden finalde diyebiliriz.:(

İsveç'in Mamas'ı finale göndereceğini ben de düşünüyorum ama şarkı asla hak etmiyor.

Kişisel isteğim, Eric ve Efraim DTF /   Jess AC  

Tahminim; Eric ve Mamas DTF / Jess ve Efraim AC

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eric Saade'den daha iddialı bir şarkı bekliyordum hatta 1 dakikalık video da şarkıyı dinleyince hayal kırıklığı yaratmıştı fakat sahnede izleyince ve tamamını dinleyince hoşuma gitmedi değil ama yine de Melfest'i kazanabileceğini düşünmüyorum.

The Mamas'ın şarkısında da coşku eksikliği vardı çok yeterli bulmadım. Geçen sene sürpriz 1. adayı olarak görmüştüm ama bu sene eğer İsveç halkı geçen sene kazanıp gidemedi diye bu yıl oy yağdırmazsa kazanmasını zor görüyorum.

Danny'nin şarkısı kötü değil ama sahnesini başarılı bulsam da o da iddiasız.

Dotter ya da Tusse alacak gibi duruyor.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mamas gecenin açık ara en iyisiydi. Saade'nin şarkısı bok gibi. İsminden ve sahne şovundan kurtarıyor. 2. şansa kalanlar doğru isimlerdi. Dotter kazanamayacaksa The Mamas'ın kazanmasını isterim şahsen MF'yi. Onlar dışında çok elle tutulur bir şey yok benim açımdan. Paul Rey var bir de ama onun kazanması pek mümkün görünmüyor.

• Beğendim 1
  • Beğenmedim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mamas geçen seneden bile kötüydü. O şarkıyı da sevmezdim ama bunun melodisi bile yok dümdüz. Finalde boşa yer kaplayacak. 

Eric gecenin en iyisiydi. Şaşırtmadı. Tarz değiştirmiş iyi de olmuş. Sting ya da Populer gibi iddialı değil ama yine iyiydi. Efraim ikinci şansa kalır diyordum öyle de oldu. 

Final için konuşursam açık ara Dotter kazanmalı. Dotter olmazsa Eric kazansın o da olmadı Anton. Son ihtimal Tusse. 

Çok büyük ihtimalle Tusse seçilecek.. 

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şaka gibisin Melodifestivalen Tess'i 5. olarak eledin ya,Ne diyeyim.Mamas'ı sevmedim.Yine birinci yapacaklar bunları.

Hiç böyle 2.şans  felanda yapmasınlar tüm büyük isimleri finalde yarıştır bitsin bu iş.Evet eric'in finale çıkacağı belliydi.

Hiç öyle dotter,eric,charlotte,Tusse,Danny yazmayın.Mamas bu gece işi bitirdi.

Kalbim Charlotte yada Eric diyor.Tusse çok kuvvetli,2.olur.Dotter seçilirse de benim için olur ama kazanan Mamas olacak.:( 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En zorlu düello Efraim ve Klara arsındaki. Dİğerleri neredeyse bariz belli.

İkinci şans için İsteklerim 

DUEL 1

• Alvaro Estrella – "Baila Baila" (latin ezgili şarkı olmadan final olmaz)
  • Lillasyster – "Pretender"

DUEL 2

• Frida Green – "The Silence"
  • Paul Rey – "The Missing Piece" (eh bu da vasat ama finalde yer kaplasın)

DUEL 3

• Eva Rydberg & Ewa Roos – "Rena rama ding dong" (finale kalsınlar diye en zayıf rakiple eşleştirilmiş)
  • Clara Klingenström – "Behöver inte dig idag"

DUEL 4

• Klara Hammarström – "Beat Of Broken Hearts"
  • Efraim Leo – "Best Of Me"  (ikinci şansa kalması bile saçmalıktı)
  • Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Dotter
2. The Mamas
3. Paul Rey
4. Danny Saucedo
5. Arvingarna
6. Clara Klingenström
7. Charlotte Perelli
8. Klara Hammarstöm
9. Tusse
10. Eric Saade
11. Anton Ewald
28. Alvaro Estrella (Alvaro bu ne mk? Bunun değil final, yarı finallerde bile olmaması lazımdı.)

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2021 : Tusse - Voices olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...