İçeriğe atla

İsveç 2021 : Tusse - Voices

Uğur

Pinlenen İletiler

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Melodifestivalen 2021'in resmi 15 katılımcısı açıklandı. Kaldı 13... 

Açıklananların listesi:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2021 Melodifestivalen katılımcıları,besteci ve söz yazarları
– Alvaro Estrella – Baila Baila (Anderz Wrethov, Linnea Deb, Jimmy "Joker" Thörnfeldt)
– Anton Ewald – New Religion (Jonas Wallin, Joe Killington, Anton Ewald and Maja Strömsedt)
– Arvingarna – Tänker inte alla gå hem ( Stefan Brunzell, Nanne Grönvall, Thomas G:son and Bobby Ljunggren)
– Charlotte Perrelli – Still Young ( Thomas G:son, Bobby Ljunggren, Erik Bernholm and Charlie Gustavsson)
– Clara Klingenström – Behöver inte dig idag (Clara Klingenström, Bobby Ljunggren and David Lindgren Zacharias)
– Danny Saucedo – Dandi Dansa (Danny Saucedo and Karl-Johan Råsmark)
– Dotter – Little Tot (Johanna "Dotter" Jansson and Dino Medanhodzic)
– Efraim Leo – Best of Me (Efraim Leo, Cornelia Jakobsdotter, Amanda Björkegren and Herman Gardarfve)
– Elisa – Den du är (Bobby Ljunggren, Ingela Pling Forsman, Elisa Lindström)
– Emil Assergård – Om allting skiter dig (Emil Assergård, Jimmy Janson, Jimmy "Joker" Thörnfeldt, Anderz Wrethov and Johanna Wrethov)
– Eric Saade – Every Minute (Eric Saade, Linnea Deb, Joy Deb and Jimmy "Joker" Thörnfeldt)
– Eva Rydberg & Ewa Roos – Rena rama ding dong (Göran Sparrdahl, Kalle Rydberg and Ari Lehtonen)
– Frida Green – The Silence (Anna Bergendahl, Bobby Ljunggren, David Lindgren Zacharias and Joy Deb)
– Jessica Anderson – Horizon (David Kreuger, Fredrik Kempe, Marcus Lidén and Christian Holmström)
– Julia Alfrida – Rich (Julia Alfrida, Jimmy Jansson and Melanie Wehbe)
– Kadiatou – One Touch (Joy Leb, Linnea Deb, Jimmy "Joker" Thörnfeldt and Anderz Wrethov)
– Klara Hammaström – Beat of Broken Hearts (David Kreuger, Fredrik Kempe, Niklas Carson Mattson and Andreas Wijk)
– Lillasyster – Pretender ( Isak Hallén, Jakob Redtzer, Martin Westerstrand, Ian Paolo Lira and Palle Hammarlund)
– Lovad – Allting är precis lidakant (Mattias Andréasson, Alexander Nivek, Lova Drevstam, Albin Johnsén)
– Mustasch – Contagious ( Ralf Gyllenhammar and David Johannesson)
– Nathalie Brydolf – Fingerprints ( Andreas Stone Johansson, Etta Zelmani, Laurell Barker and Anna-Klara Folin)
– Patrik Jean – Tears Run Dry ( Herman Gardarfve, Patrik Jean and Melanie Wehbe)
– Paul Rey – The Missing Piece ( Fredrik Sonefors, Laurell Barker and Paul Rey)
– Sannex – All Inclusive ( Greta Svensson and Hans Thorstensson)
– Tess Merkel – Good Life ( Tony Malm, Tess Merkel, Palle Hammarlund, Mats Tärnfors)
– The Mamas – In the Middle ( Emily Falvey, Robin Stjernberg and Jimmy Janson)
– Tusse – Voices (Joy Deb, Linnea Deb, Jimmy "Joker" Thörnfeldt and Anderz Wrethov)
– WAHL feat. SAMI – 90-talet (Sami Rekik, Christopher Wahlberg, Josefin Glenmark, Jesper Welander, Andreas Larsson)

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

2021 Melodifestivalen sunucuları açıklandı! Christer Björkman 6 şovda da sunucu olurken, 
Lena Philipsson (1.yarı-final),

Oscar Zia & Anis Don Demina (2.yarı-final),
Jason Diakaté (3.yarı-final),

Per Andersson(4.yarı-final),

Shirley Clamp (ikinci şans) 

Måns Zelmerlöw Ve Shima Niavarani (Finalde) sunuculuk yapacaklar.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

1.yarı final şarkıları geldi.  Bu şarkıları çok mu aramışlar? Sanırım en iyisi Paul. Danny dönmüş ama boşa dönmüş. 

Gizlenmiş İçerik

Provalar da gelmiş.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

image.jpeg

Adaylar

1.Kadiatou – One Touch
2.Lillasyster – Pretender
3.Jessica Andersson – Horizon
4.Paul Rey – The Missing Piece
5.Arvingarna – Tänker inte alls gå hem
6.Nathalie Brydolf – Fingerprints
7.Danny Saucedo – Dandi dansa

Finale kalan yarışmacılar

-Danny Saucedo – Dandi dansa
-Arvingarna – Tänker inte alls gå hem

İkinci şansa kalan yarışmacılar

-Paul Rey – The Missing Piece
-Lillasyster – Pretender

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadiatou şarkısı finale çıkar diyordum ama sahnede çok sönük kaldı.elenmesi normaldi.Lillasyster'in rock grubu olma avantajını kullanıp andra chance'a kalmasıda normal karşılanabilir.Jessica Andersson'un 5. olması biraz beni şaşırttı Buna da hadi diyelim ama Paul rey'i ben hiç beklemiyordum ne şarkısını sevdim ne de sahne performasını.Arvingarna zaten yıllarca bu platformdalar MEL G. ve nanne grönvall bestesiyle iyi bir gösteri ortaya koydular.Ben onları andra chance'a kalırlar diyordum ama sahnede iyi iş yaptılar.Bu gece Nathalie'nin gecesi olabilir dedim sahne performansından sonra ama beni şaşırtan bir sonuç oldu ve Danny Danny Danny adam belki de en dandik şarkıyı alladı pulladı sosladı şovunu yaparak finale çıktı.Bu gece melodifestivalen adına zayıf bir gece miydi? Tam olarak buna katılamam daha kötü yarı-finallerde izlemiştim.Bu gece İsveççe'nin net üstünlüğüyle bitti.Acaba artık melodifestivalen 1998 ve onun öncesindeki gibi İsveççe şarkıların yer aldığı bir yarışmaya mı dönüyor? Bunu bize zaman söyleyecek.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 Numara: Sesi benim kadar iyiymiş, tebrikler. Bunla mı açmışlar Mello'yu bu sene?

2 Numara: ŞArkı iyi değil pek ama performans iyi. Mello'da tekrar rock görmek güzel.

Jessica: Bu kadının bugüne kadarki en dandik Mello şarkısı bu sanırım. İlk 5'e kalmaması lazımdı.

Paul Rey: Şarkı iyi aslında ama o hal ve hareketleri geçen seneki kadar rahatsız ediyo. Bir de Kelimeleri telaffuz edişi bi garip. Bu tar naif bir şarkıya, daha naif bir yorum yakışırdı. DTF olabilirdi yine de.

5 Numara: Keyifli eğlenceli dansband şarkısı. Ben seviyorum MF'de bu tarz şeyler görmeyi. Hep aynı tarzda 12 şarkı sıkar finalde.

6 Numara: Bu kızcağımız son 2 'yi hak etmemişti. İlk 5'e gireydi en azından. 2. şans falan olabilirdi.

Danny: Şarkı çok basit ama Danny'nin diğer 2 solo MF denemesindeki şarkılarda olduğu gibi nefretlik değil. İyi sattı şarkıyı. Gecenin en eğlenceli performansıydı.

Sonuç: Fena bir yarı final değil ama İsveç'in temsilcisi burada değil.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2021 : Tusse - Voices olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...