İçeriğe atla

Norveç 2021 : TIX - Fallen Angel

Uğur

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Norveç devlet kanalı NRK düzenlenen bir basın toplantısında 23 Ocak’ta gerçekleşecek olan Melodi Grand Prix’nin ikinci yarı finalinde yer alacak olan adayları açıkladı.

Adaylar

-Raylee – ‘Hero’

-Ketil Stokkan – ‘My Life Is OK’

-Maria Solheim – ‘Nordlyset’

-Daniel Owen – ‘Psycho’

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tam da şarkıları dinliyordum. Bu yarı final çok vasat olmuş. Raylee rahat rahat finale çıksın diye yapılmış sanki. Onun şarkısı da iddiasız ama içlerinde en iyisi. Raylee bu sene de seçilemeyecek o belli oldu. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Daniel Owen: Ergen işi biraz ama keyifli. Bu çocuk dans mans edebiliyo ama bu şarkıyı canlı okuyabilecek mi merak ediyorum.

2. Maria Solheim: Kendisini severiz. Şarkıyı da sevdim ama sonlara doğru biraz daha hareketlenseydi keşke.

3. Raylee: Herkes Dua Lipa, The Weeknd falan demiş de bu bildiğin 2005 MF şarkısı. Wild'ı da çok sevmemiştim ama o daha vurucuydu. 

4. Ketil: Eski temsilci kategorisinden eğlenmeye gelmiş. Olsun, o da lazım.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şunu şimdiden buraya bırakalım. Bu gece finale kalacak performans.

Tam bir 80'ler şarkısı ve sahnesi olmuş. Kıyafet, ıslanma, disko ortamı vs. beğendim. Saçlar da yakışmış Raylee kızımıza. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. yarı-finalde çok kolay raylee'in kazanacağını düşünüyordum hatta sadece şarkısını hiçbir şov yapmadan okusun banko kazanır diyordum ama iyi ki şovunu yapmış.Yarışmadan önce psycho şarkısını hiç beğenmemiştim, bana biraz amerikan varii gelmişti ama Daniel sahnede iyi iş çıkardı.Dün gece son düelloda raylee'nin rahat kazandığını düşünmüyorum.sahne şovlarının gecesi gibi geldi dünkü yarışma.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vi er Norge seçilsin çünkü diğer 3 şarkıda çok sıradan.Etnik ve güzel bir şarkı Vi er Norge.keiino olsam bu şarkının finale çıkmasını istemem çünkü etnik başka bir rakip oyların bölünmesine neden olur.ne de olsa tek norge ,tek etnik şarkı,tek kazanan.:D

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Norveç 2021 : TIX - Fallen Angel olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...