İçeriğe atla

Norveç 2021 : TIX - Fallen Angel

Uğur

Pinlenen İletiler

Bahadir27, 1 dakika önce yazdı:

Eurovision 2021 şaibeli bir yarışma olarak hatırlanacaktır.

Dur daha Perşembe var be :yardin:

Bahçevan, Şimdi yazdı:

Bugünden sonra büyük ihtimal ilk 10!a girer.

Bana halkta Polonya 2016 etkisi yaratabilir gibi geliyo hala.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Ay çok sevimli değil mi ya hareketleri. Ayrıca onun gözlerinde bir rahatsızlık mı var acaba? Kırpıştırıp durdu, kıyamam.

Tourette yüzünden işte, tikleri var. Sahne ışıkları çok daha kötü hale getiriyomuş tiklerini. Eskiden hiç çıkarmıyomuş sahnedeyken güneş gözlüklerini ama artık bazen çıkarıyorum insanlardan saklamamak için demişti. Ondan bi çıkarıp taktı herhalde.

• Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Tourette yüzünden işte, tikleri var. Sahne ışıkları çok daha kötü hale getiriyomuş tiklerini. Eskiden hiç çıkarmıyomuş sahnedeyken güneş gözlüklerini ama artık bazen çıkarıyorum insanlardan saklamamak için demişti. Ondan bi çıkarıp taktı herhalde.

Vay be, risk alıp şarkıyı okurken çıkarttı bir de gözükleri. Yerim ya, üzüldüm.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 3 dakika önce yazdı:

ilk çıkarışında gözlerinde sıkıntı var sandım, yeni görmeye başlayan hasta gibi aç kapa, ikinci çıkarışında ağlayacak sandım sonra geri taktı anlamadım 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2021 1. yarı finali Norveç'te 898 bin kişi tarafından izlendi.

Yarışma %70 share aldı.

Norveç'te yarı final izlenmeleri 2019'dan bu yana artış gösterdi. 2019'da yarı finaller yaklaşık 600 bin seyirci çekebilmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu 2021 model kanatlı meleğe yorum yazan bile olmamış :D 

Şarkıyı seviyorum hakkı asla 18.lik değildi ama arada kaynamasına da şaşırmadım. Demek ki neymiş Norveçli ergenler seni aşırı seviyor olabilir ama avrupa sevmedi. 

o kadar harika şarkılarla dolu ulusal finalden bunun seçilmesi zaten baştan hataydı. Keiino olsa en kötü 7.idi şu tabloda. 

Kanatlarını da al Osloya yürü :D Kızımızın peşini de bırak :))

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keiino SMS birincisi çıktıktan sonra katılıp 7. olsa ne olacaktı ki? Geri döneceklerse Eurovision'u kazanabilecek bir şarkıyla geri dönsünler lütfen, yeni bir Alexander Rybak'a ihtiyacımız yok. Kazanamayacaklarsa da bıraksınlar başkaları denesin şanslarını.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...