İçeriğe atla

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà

Uğur

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bu seneki birincim Fransa ve büyük ihtimalle de değişmeyecek. Şarkıyı her dinlediğimde ilk günkü kadar büyük bir zevkle dinliyorum, sahnelemesi de oldukça başarılı.

Geçmiş senelerde Fransa iyi şarkılarla gelip sahnelemede batırdığı için ilk 10'a giremiyordu ama bu sefer ulusal finaldeki sahneyi aynı şekilde yarışmaya taşıyacaklarını da düşünerek ilk 10 içerisinde bitirme olasılığını biraz daha yüksek görüyorum.

• Beğendim 1
  • NE 2
  • Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fransızca şarkıları hiç sevmem şimdiye kadar dinlediğim iki parça  tu te reconitras ve ole ale dir :) 

bu şarkı hoşuma gitti açıkçası, içerisindeki ezgi tanıdık geldi, bizdeki slov şarkılardan birisine benzetmişimdir muhtemelen, yalnız kadın sinema geçmişi varmı bilmiyorum ama canlı performansı harikaydı, resmen şarkıyı yaşattı, sözlerinde ne anlatıyor bilmiyorum ama mimikler filan fena, benim hoşuma gitti. o açından bakarsak iyi puan çıkarırsa şaşırmam. radyoda çıkarsa kapatmam dinlerim ama telefonuma gidip yüklemem yani, açar mata hari yi dinlerim gümbür gümbür :P

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
Tolga, 1 dakika önce yazdı:

Şarkı açıklandığında dedim kesin Uğur buna bayılır

Aslında tam benlik şarkı doğru da, kadının şarkıyı söylerken şu herkesin çok beğendiği hareketleri aşırı irite ediyor beni. Bir de nakarat harici kısımlarında bildiğin şiir okuyo kadın. Nakaratı biraz daha dolu olsaydı sevebilirdim bu şarkıyı.

Seemone'un ulusal finalde ikinci olan şarkısı çok daha iyi bir şarkıydı bundan bana göre.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazanır demiyorum henüz ama eurovisionworld anketinde önde gitmesi beni umutlandırdı. Ayrıca ara ara bazı ülkelerde Itunes listelerine de girdi. Benim düşündüğümden daha çok seveni varmış ben açıkçası Malta ve İsviçre'yi daha şanslı görüyordum ama belli olmaz provalar sonra hatta yarı finallerden sonra da bir değerlendirmek lazım.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...