İçeriğe atla

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà

Uğur

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yalnız öyle bakarsak Portekiz de sıkıcı şarkıydı çoğu insan için ama rekor oyla kazandı. Sıkıcı olup olmaması bence sonucunu belirlemeyecektir. Final gecesi ilk defa izleyecek insanlar, dinler dinlemez vurulursa tıpkı Portekiz de olduğu gibi oy gelebilir, tersi olursa zaten kazanamaz.

Bakalım ilk 5 diyorum da kazanırsa da ballı kaymak olur benim için.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri bunu asla es geçmeeeeez patlama yapar, bakın portekiz bile sinsi sinsi 16.lığa kadar gelmişken bu kız ne yapar az çok tahmin edilebilir, eurovision turkey 81il oylaması diye bişey yapmış geçen gün gördüm bir kaç jüri diye eski şarkıcıları çıkarmış orada bile bizim yüzüne bakmadığımız portekize birer ikişer puan çıkmış, o yüzden portekizi ref alıp fransayı omuzlarda tutabilirler yüksek ihtimal. yorgunum anla pınar şak diye 12 puanı yapıştırdı fransaya, kadın azerbaycana puan bile vermedi, düşünün böyle objektif jüriler elimizde örnek teşkil edecektir. Halk oylamasını bilemiyorum, fanlar cartcurt fikir değiştiriyor.

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, Şimdi yazdı:

Yalnız öyle bakarsak Portekiz de sıkıcı şarkıydı çoğu insan için ama rekor oyla kazandı. Sıkıcı olup olmaması bence sonucunu belirlemeyecektir. Final gecesi ilk defa izleyecek insanlar, dinler dinlemez vurulursa tıpkı Portekiz de olduğu gibi oy gelebilir, tersi olursa zaten kazanamaz.

Sıkıcı olduğu için oy alamayacak demedim, fazla batılı bir şarkı olduğu için alamayacağını düşündüğümü söyledim. Tabii alabilir de, bilemeyiz. Ama benim bildiğim özellikle eski Slav ülkeleri bu tarz modern dansla süslenmiş "elit" bir şarkıya sms atmaz zannediyorum.

Salvador'un şarkısında duygu vardı. İnsanlar anlamadığı halde o duyguyu hissedebilmişti performansı izlerken.

Fransa'da çıkmış bir kadın, Olympia'da sahne alırcasına pata küt okuyor şarkısını, aynı değil bence.

• Yarıldım 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erman, 7 dakika önce yazdı:

Kazanırsa üzülmem.şarkı güzel ama Malta yada İsviçre kazanırsa o zaman üzülürüm.

Ben de İsviçre'ye üzülürüm Malta'ya nötrüm Fransa'ya üzülmem. Tabi gönlüm İtalya İzlanda'dan yana

• Beğendim 1
  • Beğenmedim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT'nin jüri istememesinin haklı nedeni varmış.Duncan'da ,salvador'da bu yada isviçre,malta kazanırsa hangi radyoda çalacak merak ediyorum.Gerçi BUNUN Benelux ve frankafon ülkelerinde şansı var ama diğerlerinin hiç şansları yok.FORZA ITALIA

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Yalnız abi Duncan'ın şarkısı 1996 BK parçası "Just A Little Bit"ten sonra ABD listelerine giren ilk Eurovision şarkısı oldu, seneler sonra...

Ona bakarsan Sertab Erener İspanyada liste yaptı ama sonrası yok.Duncan'da öyle.Allah sana 2 yıl fırsat vermiş.Güzel bir projeler yapamadı.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erman, Şimdi yazdı:

Ona bakarsan Sertab Erener İspanyada liste yaptı ama sonrası yok.Duncan'da öyle.Allah sana 2 yıl fırsat vermiş.Güzel bir projeler yapamadı.

The Ellen Show'a çıktı daha ne olsun :bilemiyorum:

Loreen'den daha çok sükse yaptı hatta Avrupa dışına da açılarak. Tabii şarkı TikTok'ta viral olunca patladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

The Ellen Show'a çıktı daha ne olsun :bilemiyorum:

Loreen'den daha çok sükse yaptı hatta Avrupa dışına da açılarak. Tabii şarkı TikTok'ta viral olunca patladı.

Yapma Loreen tüm Avrupa'da hit oldu Türkiye'de radyolarda kaç defa çalındı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erman, 1 dakika önce yazdı:

Yapma Loreen tüm Avrupa'da hit oldu Türkiye'de radyolarda kaç defa çalındı.

"Arcade" de öyle abi inan, Spotify listelerinde falan var hala Türkiye'nin. Millet TikTok'ta, Twitter'da, Instagram'da deli gibi paylaşıyor hatta.

Loreen kadar tutuldu Avrupa'da, ondan tek farkı Avrupa dışına da açılması oldu işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision birincileri sadece radyo ya da liste başarısı için belirlenmemeli zaten. Ha onu baz alacaksak da Keiino kazansaydı Duncan'ın 10'da biri kadar başarı elde edemezdi o ayrı o yüzden jürileri bunun için suçlamak biraz yersiz bence. TRT zaten yarışmada jüri olduğu için değil, meme olduğu için çekildi.

• Beğenmedim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...