İçeriğe atla

Bulgaristan 2021 : Victoria - Growing Up Is Getting Old

Uğur

Pinlenen İletiler

• 3 hafta sonra...

Bu konu hareketlensin biraz :D

Yayınladığı şarkılar arasından en iyisi '' Imaginary Friens'' diğerleri de fena değildi ama vauvv yaptırmadı geçen sene ki şarkısı kadar etkilemedi umarım friends seçilir 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu akşam hangi şarkıyla katılacağını bir konserde açıklayacakmış. Geçen sene birincimdi fakat bu seneki şarkılarda fena değil dediklerim olsa da geçen seneki kadar etkileyen bir şarkı olmadı doğrusu.

Imaginary Friend, Dive Into Unknown ve Ugly Cry dinlenebilir, iyi şarkılar ama açıkçası kazanma potansiyeli bence hiçbirinde yok. İyi bir sahnelemeyle bu şarkılardan biriyle ilk 10 içerisinde bitirme şansı var tabi. Benim tahminim Imaginary Friend'le yarışmaya gideceği yönünde.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıların hepsi iyi ve aşağı yukarı aynı seviyede ama hiçbiri Tears Getting Sober değil maalesef. Geçen senenin iptal olmasından en büyük zararı bu kız görecek gibi. Fazla Bili Ayliş bu seneki şarkılarındaki ses tonu falan.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Imaginary Friend'' dışında ESC'de iş yapabilecek şarkı yok bence içlerinde. Macera aramayıp onu seçmişlerdir diye düşünüyorum ben de. Geçen seneki şarkısına ayılıp bayılmayan biri olarak, bu seneki şarkılarını da geçen seneden çok farklı bulmadım ben. Aynı ayarda, güzel şarkılar hazırlamış yine.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Bulgaristan 2021 : Victoria - Growing Up Is Getting Old olarak değiştirdi

6 şarkı da vasatti en vasatini seçmişler. Neyse iyi oldu bu özenti kızdan erken kurtulduk bu sene. 

Imaginary her yerde seviliyordu o seçilir diyordum. Guya fanlarin görüşünü alacaklardi. fanlarin görüşünü nereleriyle aldılar merak ettim. 

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunlar güya oylamayla şarkıyı seçeceklerdi millete oy kullandırıp kendi bildiklerini okumuşlar. Açıkçası ben bu şarkıyı bir kez dinleyip geçmiştim daha iyi şarkılar var bu şarkıyı seçmezler diye düşünüp bir daha dinlememiştim doğrusu.

Bu şarkının kazandığını öğrenince tekrar dinledim yani benim listemde yine öyle çok gerilerde olmaz arada açar dinlerim ama yarışmada en kaybolup gidebilecek şarkı da belki buydu. Neden böyle bir seçim yapmışlar doğrusu anlamadım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristan hiçbir zaman "şarkımızı oylama ile seçeceğiz" demedi ki, sadece "siz dinleyicilerin şarkılar hakkında görüşlerini alacağız" dediler. Web sitesinde her şarkıyı beğendiğini de dile getirebiliyordun, bunun tek seçim kriteri olacağını da söylememişlerdi ama. 

Bence de var olan şarkılar içinden bu gelmemeliydi ama kötü bir şarkı değil. Olan cidden geçen seneki şarkısına oldu, bir daha da sanmıyorum öyle bir şarkı yapabilsin. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi oylama sonuçları nasıl bilmiyorum ama sonuçta yine kararı kendileri vereceklerse oylama yapmanın ya da görüş almanın pek bir mantığı yoktu açıkçası.

Bence de bu şarkı öyle kötü bir şarkı değil bu arada ilk kez dinlediğimde sarmamıştı beni ondan sonra da dinlememiştim doğrusu ama tekrar bugün dinleyince fena gelmedi bana da. Yine de daha iyileri varken bu şarkı olmayabilirdi. Neyse artık yarışmada göreceğiz nasıl bir sonuç alacağını.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...