İçeriğe atla

Azerbaycan 2021 : Efendi - Mata Hari

Uğur

Pinlenen İletiler

Kleopatra gibi baskın ve iddalı olmamış ama bu şarkı da güzel, bir arkadaşımıza bir noktada katılıyorum biraz karışık olmuş, geçişler için bahsediyorum.

Türk ezgilerini dinleyince Türkiye katılıyor sandım, tamam zurna onlarda da var ama hani şarkılarında çok fazla kullanmadıkları için (eurovision sahnesinde)

Ben yine de beğendim finalde olur, sahne şovuna göre ilk 10 da olma ihtimali her zaman var.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cleopatra'yı hiç sevmemiştim geçen sene :yok:

Senelerce Ermenistan'dan zurnalı şarkı bekle dur, hiç beklemediğin bir anda Azerbaycan çıkarsın karşına. Valla güzel bir sürpriz oldu. Özledik böyle etnik şarkıları yarışmada. Ben beğendim, işi sahne performansına kalıyor biraz. Zürey'in dediği gibi seyirci olmaması dezavantaj gibi performans için.

''Konyalım''ı da güzel araklamışlar tebrik ederim :felaketguzel:

Ha gün gelir de EBU, ağababalarından biri olan Fransa delegasyonunun baskılarına karşı ''O melodiyi şarkıdan kaldırın'' falan derse; siyasi bir karar almış olacaktır; onu da eklemek isterim şimdiden, dursun burada.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan’ın muhalif partisi REAL’ın genel sekreteri Natiq Cəfərli, Azerbaycan’ın Eurovision’u kazanması taktirde 2022 yılında yarışmanın Şuşa’da gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

“İlk defa Azerbaycan’ın bu yarışmayı kazanmasını içtenlikle diliyorum, ama bir şartla; eğer kazanırsak, 2022 Eurovision Şuşa’da yapılacak. Dünyaya büyük bir barış mesajı olacak.”

• Ay Çok Hoş 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa, 18 saat önce yazdı:

Azerbaycan’ın muhalif partisi REAL’ın genel sekreteri Natiq Cəfərli, Azerbaycan’ın Eurovision’u kazanması taktirde 2022 yılında yarışmanın Şuşa’da gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

“İlk defa Azerbaycan’ın bu yarışmayı kazanmasını içtenlikle diliyorum, ama bir şartla; eğer kazanırsak, 2022 Eurovision Şuşa’da yapılacak. Dünyaya büyük bir barış mesajı olacak.”

Çifte vision yapacaklar yani önce Eurovision sonra Türkvizyon

• Ay Çok Hoş 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...