İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

Oyların açıklanmasına dair yapılması düşünülen değişiklikle ilgili yeni bir haber gördüm. Jüri oylaması bittikten sonra halk oylaması şöyle olacakmış :

jüriden en az puan alan ülke (Örnek: San Marino) halkta kaç puan aldıysa ilk onun puanı açıklanacakmış. Diyelim ki Jüri oylamasında İsveç en fazla oyu aldı. En son onun halktan aldığı puan açıklanacakmış.

Henüz EBU'dan bu konuyla alakalı bir açıklama gelmemiş ama yaklaşık 10 günden beri oylamaya heyecan katacak bir değişiklik olacağı konuşuluyordu o yüzden doğru olabilir.

Düzeltme: Kesinleşmiş.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MeeeriiiiibaaĞĞĞĞĞğğğğğğğğğ :nasilcikiyorum:

beni yafidigillerin 2010 yılından bugüne kronoljik olarak almanyada jewrovision mahlaslı gerçekleştirdikleri bir youtube kanalı var yeni gördüm şaka gibi. ivritçe takılıyorlar..:simdibak:ayol şu kezbanlığım için şu an kendime kızıyorum. ayol:olmazoylebisey:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
  • Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni sisteme dair simulasyon videoları yapılmış fakat beni heyecanlandıran bir sistem olmadı. Geçen sene son 3'e Avusturya İsveç Ve İsrail kalacaktı. E bunlar içinden halkta kim birinci olabilir ki zaten? Ama eski sistemde çok heyecanlanmıştım acaba Kıbrıs mı birinci oldu halkta diye. Çünkü son zamanlarda seviliyordu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mücahit, 4 dakika önce yazdı:

Geçen sene son 3'e Avusturya İsveç Ve İsrail kalacaktı. E bunlar içinden halkta kim birinci olabilir ki zaten?

İsveç halkta 21. falan oldu ama bu şok etkisi yarattı. Bu 3'lü içinden İsveç'in de halk birincisi çıkması şaşırtmazdı bence.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri ve halk arasındaki uçurum çok göze batmaya başladı. 2016'da Polonya, geçen sene Danimarka ve Ukrayna'ya yapılan. Herhalde ondan getirdiler bu sistemi, aradaki uçurum daha da göze batmasın diye.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 3 saat önce yazdı:

Aradaki fark bu şekilde daha çok belli oluyor bence.

:hayir:

Oylamanın çok büyük kısmı bitmiş halk oylarının ilk 5'i açıklanıyor, hala son sırada ülke var puan alamamış, çok göze batıyordu.

Artık son sırada olan Polonya ya da Ukrayna hemen alacak 200 küsur puanını oturcak aşa, 10 dakika ekranda görmücez o ülkeyi puansız.

Yeni sistem çok iyi bir algı yönetim çalışması olmuş, kutluyorum. Tam bir görsel zeka ürünü aynı zamanda.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...