Madigullüm

Member
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Madigullüm last won the day on April 3

Madigullüm had the most liked content!

Community Reputation

624 Excellent

About Madigullüm

 • Rank
  Senior Member
 • Birthday 08/19/1982

Location

 • Konum
  Ara'n

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. o kemancı çıktığından beridir bnorveç adına ana da tersine yay etkisi yarattı ayol, geçen seneki elemanları da rezaletti namusumlan.
 2. anadoluyu kapmak için kazaklarla göz boyayıp kazak giydiriyorlar ya la. ay ben çok sinir oluyorum kız bunlara. hindistan katılsın daha mantıklı. ya da çin. kazaklara merakı olan karaimleri çıkartsın meydana. hadi şekerim.görelim turancılığı kim uyuyor kim ahırda koyun?
 3. ay buruşuk ne kız, benim gibi büzülen bir yanaklı vajina varken. o yeni albüm daha randıman çıkarmaz satarsa biletleri turneyle alır heralde maliyetini..ay madonna nın yeni albümünün kabala ritüelleri, ve illuminati propagandası yapıyormuş diye çöl yanığı kafa tutulmasından başka virale hiç kafası çalışmaan yobaz kesimin ithamlarını bir görün. hasetler iyice şaşırmış. ayol biz de eleştiriyoruz madonnayı da bu avam yobazların köpek götüne sokup çıkarmaları cidden manyaklık. cidden normal değiller. topunun hak te-alâ bekasını versin. yıldırım çarpsın her birinin münasip yerlerine gökkuşağı kaçsın. obruk olsa hödük olmaz bunlardan. boş dipsiz kuyular.
 4. ay bunlar yeni şarkı ve video hazırlamışlar, anlaşılan avrupayı çöl arabiyaysı denkleminin zıttı olan kutup dairesi eksenindeki beyaz çöl ülkesi izlandaya çevirmede azimliler. biliyorsunuz yöntem olarak arabesk makamlar baya etkilidir. arkadan destekliyorum ay şarkının harmonisi fevkalade. https://www.youtube.com/watch?v=cHDgxtV9LOQ
 5. ivet arkıdişler hatari anal çalışlar için son noktayı koşarak koymuş, hoş olmuş ona laf yok. tabi çölde ikiz memiş uçları bustiyerler arasından fışkıran kaktüs arkadaşla neyi vahaya çeviriceklerse. bayrak değil sancak girer bi yerlere anca. ay hadi iftara tavuk ciğerli bulgur pilavım var katıksızlar yerseniz açtım bekliyorum hayrına.
 6. Ay hadi çölü vahaya çevirsinler de itler develer yenildi bitirildi yerine çağa taylar türetsinler amanda aman tutmayın küçük enişteleri.. akşama yemekte erişte var.
 7. Hoy kııı kafam doğuştan güzel.. ya da yediklerim sağolsun...
 8. Bugün İngiltere başbakanı istifasını sunmuş onun rüzgarının etkisidir hani domino taşı var ya bize etkisi gökten düşen taş hesabı ablası balık baştan böyle kokuyorsa sele kapılacak persembeyi bekleyen beğenmeyenler çarşambadan kızına pırlantalısını takmayıversin. kanal kasıt meşhur ırmak kanalları mı tilivizya göstericileri mi. Ayol onların kanalları hürriyetler sponsorlarına bal akan ırmak kereyken tilivizyaya ne düşer olmadı Brüksel de pisirirler sahneyi onlar benelüx grubu değil mi? Alırsınız şengenleri tramvaylar metrolar viırız tırız..olsun ayol devir paranla rezil olma devri.
 9. Ay yapın lütfen vidyo kasetini de gösterin bademleyelim
 10. Diva nin ilk dizesi, Hayattan büyük bir kadın var diye koca kalçalarını gösterdi daha başka ne yapsın kız kobi için Görümcen sayılır çıksın ses gırtlak var halada. Ne ezikliosun sarit hadidten evladır ayol kiz fırsatı tepme denize düşüren tahtalardan kurtulursun.
 11. nekrofilik s&m algı reseptörlere andrenalin yaratan fakat öğrenilmiş çaresizlik trajedisi paranoyağıyla madonnanın esc sahnesine yorum yapan ve cambaza bak cepleri boşalt...kafası birinin vlogu.cidden bu insanlara yazık.ya viralden anlamıyorlar. ya da ciddi bir, güneşe 360 derece dönen ayçiçeği sendromu yaşayan kafasız bir zigot. oturma sen de yap. herşey her bilgi her taraf herkesin elinde. yapamıyorsan da boş nimetlik yapma.. madonna yaşlandı. bitiyor artık.ölüsevcinin, ölüsevici alakasından başka bir şey değil. herkesin kıyameti kendine. bilim kurgu korku filmi de mi izlemedin annem süt oğlan?
 12. kaos, nakit akışını sağlamanın viral kutsalıdır.. fırtına, sel, çığ mevsimlere tekâmülün kaosudur.(nokta) İlluminati denilen olguysa bunun Truva atıdır. ibni meymun ispanyada müslümanlar için uydurmuş.. kafa tutulmalarından çıkıp kendilerine gelsin diye.. boşuna kendinizi nimetten saydırıp ötekileştirmeye kimseyi yormayın. Ahkam kesmeyin @Bahadir27 seytanda herşeyi biliyormuş fakat meleklik edenler nedense hep dipsiz kuyu! kimse bu dünyaya saklambaç oynamaya gelmiyor.. kaos döndürüyor herkesin çarkına.. herkes işine gelmeyeni zapingliyor. Tel Aviv sahne harikaydı!
 13. Eurovision yozlaşmış diye yoz ilanlı hatariyi Filistin için savunan "Romalı akepe" yalakası gazetenin köşe yazarının yazışmasını bi okuyuverin anacım. Türkiye yarışmaya katılmamakla hala bişey kaçırmıyor diye tel Aviv sahnesinin kıskançlığını meyve veren ağaç taşlanırın ötesine gidemeyen nasıl sindirsem de ıslık çaldırsamcı kendilerine eziklikler tezahür etmekten başka bir işe yaramamış o yazı. Hatariyi ilk sen dinlemezsin güdük! https://sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/aytug/2019/05/23/eurovision-rezilligi