Jump to content

Mücahit

Member
 • Content Count

  1,156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mücahit last won the day on May 12

Mücahit had the most liked content!

Community Reputation

2,016 Excellent

About Mücahit

 • Rank
  Per l’eternitá
 • Birthday 07/01/2000

Location

 • Konum
  İstanbul

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Finland

TSY Province

 • TŞY Şehri
  Amasya

Recent Profile Visitors

745 profile views
 1. Herkese Selamlar Efendim Yıllar sonra gelen update - kamuoyuna duyuru - basına açıklama Yakın zamanda gerçekleşen tutumlar sonucunda forum üyelerinin anlaşılması güç bir tepki vermesini doğru bulmuyorum. Aynı mesele defalarca farklı senaryolar tarafından tekrarlandı. Bu beni üzmüyor aksine heyecanlandırıyor çünkü herkesin beni olduğum gibi kabul etmemesi aslında herkesten farklı olduğumu bana hissettiriyor. Bu olayların detayını açmak istemiyorum fakat bazı suçlamalara cevap vermek istiyorum. Ben Eurovision Time forumuna herhangi bir kötülük yapmadım ve yapma hedefim de yok. Böyle bir amacım olsa Editör olmam herhalde zaten. Bir sitenin editörünün o siteyi küçük düşürmek istemesi biraz saçma olurdu diye düşünüyorum. Benim üzerimden forumu ileriki zamanlarda bırakacağını söyleyen insanlara da herhangi bir isteğim yada zorlamam bulunmamaktadır. Eğer böyle bir düşünceleri varsa lütfen beni kullanmasınlar başka bahane bulsunlar. Halbuki zaten ben forumdan ayrılmıyorum bu yazı ayrılık yazısı değil bu arada. Bazı üyeler bu yazdıklarımı anlamayacak ama bunları yazmak zorundaydım çünkü durum benim üzerime yük olarak aklıyor. Hayal denizinde yüzen insanlara Telegram üzerinden gerçekleri anlatabilirim gerçekleri bilmek istiyorlarsa. Fakat bazı kişilerle aramın soğuk olduğu doğrudur. Bunu yazmak çok saçma ama yine de söyleyim başka forumlardan bu foruma herhangi bir saldırı yapılmıyor. Bu komplo teorisi inanılmaz garip ama buna inananlar var. Foruma devam ediyorum dediğim gibi sadece bilgilendirmek istedim iyi forumlar dilerim. Bu yazıya alıntıyla cevap vermeyiniz özel mesaj yoluyla söyleyebilirsiniz. Tartışma konusu değildir burası.
 2. Youtube izlenmeleri bakımından Hollanda'yı geçmişler an itibariyle. Ama cidden performansı bunu hak ediyor. Bence finalin en iyi performansı resmen. Adam belki de hayatının en iyi performansını yaptı tamamen stüdyo kaydı gibi.
 3. https://eurovisiontime.com/hatariden-yeni-single-filistin-bayragi-icerir/
 4. Açık ara en iyi Azerbaycan şarkısıdır. Hangi interaktif yarışmada yarışsa birinci olacak bir şarkı. Çok seviyorum açtım dinledim şimdi de
 5. Hangi sayfayı yönetiyorum ya Bu arada seneye katılma ihtimalimiz önceki yıldan daha da az. Malum ilgilendiğimiz tek konu ekonomi de olmadı... Saçma saçma şeylere kafa yorup ilgileniyoruz boş yere. Sonucunda bu tür aktiviteler için zaman kalmıyor. Dünya kupası şampiyonasına zor bela başvuruyoruz. Bu tür aktivitelere zaman kalsa Eurovision'a katılır mıyız? O da belirsiz. tabii
 6. Bunların kazanma hakları vardı belki ama ben istemezdim. Jürileri bu konuda haklı buluyorum çünkü bu şarkı Eurovision'u kazanamaz yani yok öyle bir şey. Tamamen joke entry yani bu yüzden halktan oy almıştır diye düşünüyorum. Biz daha ulusal finali kazanmasını kabullenemiyorken Eurovision'u kazansaydı asla kabul edemezdim. Jüri oyları şart... Son yıllardaki birinciler gerek performans gerek şarkı bakımından hak edilmiş birincilikler olduğunu düşünürsek ki ben öyle düşünüyorum. Ve bu birincilerin çoğu jüri sayesinde birinci oldu. Bu yüzden İmamoğlu kazanabilir.
 7. İsrail kadar iyi bir organizasyon olmaz hatta Portekiz'i ararız diye düşünüyorum. Niyeyse kötü ev sahipliği olacak hissindeyim.
 8. Hatari'nin bayrak açacağı kesindi. Ülke ceza almasın diye şovunda değişiklik yapmadı herhalde ama keşke şovda da bayrak açabilseydi yada Filistin ile ilgili birşey söyleseydi. Her türlü ceza alacaklarmış zaten.
 9. Rusya düşmanlarına rağmen iyi bitirdi geceyi. Çok sevindim sonucuna ama keşke kazansaydı. Sergey yine hak ettiği bir birinciliği alamadı maalesef... Jüri oylamasına çeki düzen getirilmesi şart artık. Bu ne böyle? Rusya'ya Belarus bile puan vermedi lan. Bence bir daha katılmasın. Böyle daha çok sevildi. En çok izlenen performans olacak birkaç ay sonra zaten...
 10. Oynayamadım parayı çekemem diye. Ama oynamak da istemiyordum zaten. Oynasam bu sefer Eurovision zevkini alamam.
 11. Yok Fransaya geçiyoruz falan dedi. Ama ıslık olayı falan iyi oldu umarım mesaj yerine gitmiştir. Sonuç olarak beğendiğim yerde bitirdiler. ilk 5 falan yapsalardı bir yerleri kalkardı hiç sevmiyorum Hatari grubunu. Şarkıları güzeldi ama hep prim üzerine oynadılar.
 12. Yılın balonu bu işte. Kazanırsa adımı göt olarak değiştireceğim demiştim. Sahnesini çok sevdim ama herhalde o yazıları daha büyütmek gerekiyordu izleyici göremedi hahaha
×
×
 • Create New...