İçeriğe atla

İsrail 2019 : Kobi Marimi - Home

Uğur

İsrail 2019 : Kobi Marimi - Home  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Mustafa, 13 dakika önce yazdı:

Ya şunu merak ettim 2000 yılından bu yana kendi evinde ilk 5 yapanlar kimler di

2001-Danimarka 2.

2002-Estonya 3.

2004-Türkiye 4.

2012-Azerbaycan 4.

2016-İsveç 5.

Başka yok galiba. Sırbistan da 2008 de 6. olmuştu.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, 2 saat önce yazdı:

Tolgaya bak ayaklı ansiklopedi ahah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur, 2 saat önce yazdı:

@Tolga anasayfa ekibimize katılmak ister misin bu bilgilerini herkesle paylaş :bitchdont:

Bundan 9-10 yıl öncesine kadar sürekli oylamaları izliyordum öyle bir hobim vardı o zamanlardan aklımda kalmış sonuçlar  hep gerçi yazdıktan sonra da baktım acaba doğru mu yazmışım diye:D Mesela geçen senenin ilk 5'ini say deseniz 2.den sonra zorlanırım mesela. Tuhaf işte.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 59 dakika önce yazdı:

Sanki kötü bir şarkının paradosi gibi.

Parodi gibi durmasının nedeni bu adamın tipine bu şarkı olmamış. Sırıtmış resmen. Türkücü olacakken kendini piyano başında bulmuş gibi. 

Klibe tahammül edemedim. Adam çok yakışıklıymış gibi sağdan soldan tüm profillerden adamın yüzünü göstermişler. 

2015 te iyi ki ingilizceyle finale kalmaya başladınız yani. Dadandınız ingilizceye. Bari kendi evinizde ibranice söyleseydiniz.  Hoşbu şarkıyı o bile kurtaramazdı.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sızan ilk versiyondan doğru düzgün bir farkı yok. Yine bomboş bir ballad. Church vokaller şarkıya her ne kadar yakışmışsa da, ''Ayem sammvağğğn'' kısmı gerçekten rahatsız edici ve kulak tırmalıyor. İbranice olsaymış belki de rahatsız etmezmiş, adamın sesi gayet iyi çünkü.

Finalde son sıralarda kalması muhtemel.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...