İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Üst üste iki sene Türk'ü birinci yapmazlar. EBU eylüldeki toplantısında ilk 10'u belirledi. 1. çoktan belirlendi, Feriştah gitse kazanamaz Türkiye.

Feriştah:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Semih sesli güldüm manyaksın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha: Of

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Evet olamaz doğru, keşke olsa diyorum ben de. Kazanırsa annesi için kazanacak. Keşke biz postcardımızı kendimiz hazırlasaydık, acıtasyon yapardık biraz, işe yarar mı bilmem.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gergin dakikalar.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can Bonomo : Dün Gece Altın Bileti Alamasaydık İstanbul Bileti Alacaktık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fatmagülün birinci sırada olduğu bi ülkede eurovisionun 33. olması gayet normal malesef türkiyede yaşıyoruz ve türkler tv izlemeyide bilmio

Kurtlar Vadisi'nin ikinci olduğu bir ülke demek daha doğru olur:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Twitter oyle demiyordu ama yahu, Fatmagul konusulmadi pek dun gece sanki.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu arada artik "Karografimizi Candan Bas hazirlasin bnolur, harika olur." isteklerini onumuzdeki yildan itibaren duymayacagiz bir daha herhalde. Performansi her izledigimde aglamama ne demeli? ;(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can Bonomo'ya ilk günden beri çok güveniyorum. Çünkü kendinden çok emin. Çalışıyor, emek harcıyor ve mütevazi.

Ama en büyük etken kendinden emin olması ve karşısındakilere güven vermesi. Bu yüzden birinci olacağına inanıyordum. İlk provadan sonra biraz üzülmüştüm olamayacağız diye ama kostümlü prova ve yarı final şovundan sonra finalde ellerinden gelenin en en en iyisini yapacaklarından eminim ve birincilik bana sürpriz olmaz ama ilk 10'da olmazsak haksızlık olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Twitter oyle demiyordu ama yahu, Fatmagul konusulmadi pek dun gece sanki. :) Bu arada artik "Karografimizi Candan Bas hazirlasin bnolur, harika olur." isteklerini onumuzdeki yildan itibaren duymayacagiz bir daha herhalde. Performansi her izledigimde aglamama ne demeli? ;(

Koreografiyi beğenmeyenler de var ama:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner İsvec basligina yazdigin mesaja burdan cevap vereyim. Ben de Loreen kazanmasin diye dua ediyorum. Dedigin gibi her yil sempati oy topluyor, Avrupa cumartesi aksami yine sempatiye oy verecekse bu Loreen degil Can olacaktir. Yarismanin en eglenceli en sempatik katilimcisi Can, iyi ki Trt secmis ve o da katilmis.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner İsvec basligina yazdigin mesaja burdan cevap vereyim. Ben de Loreen kazanmasin diye dua ediyorum. Dedigin gibi her yil sempati oy topluyor, Avrupa cumartesi aksami yine sempatiye oy verecekse bu Loreen degil Can olacaktir. Yarismanin en eglenceli en sempatik katilimcisi Can, iyi ki Trt secmis ve o da katilmis.

Kesinlikle.. Ben İsveç, İtalya, Sırbistan ya da Türkiye dışında kazanabilecek bir ülke göremiyorum.. Belki bu ülkeler ilk dörtte olmayacaklar ama birincilik bu ülkelerden birine yakışır. Can ve Nina Zilli dışındaki temsilcilere sempati besleyemiyorum:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alman basınından Bonomo’ya övgü…

Almanya’nın önde gelen basın kuruluşlarından Der Spiegel, Eurovision temsilcimiz Can Bonomo’ya övgü yağdırdı. Der Spiegel, “Sıradanlar ve bir egzotik” başlığını koyduğu haberde, Bonomo’nun Türk pop müziğinin unsurlarını, Eurovision Şarkı Yarışması'nın "mizahi" geleneğiyle birleştirerek bir adım öne çıktığını belirtti. Ayrıca, sahnede sergilenen dansın ve koreografinin şarkının sözlerine tam bir uyum içinde olduğu da, haberde yer aldı. Der Spiegel, Bonomo ve şarkısı için, “çok hoş olmuş” yorumunda bulundu.

Final öncesi ilk prova… Mikrofonlar takılmadan hemen önce sıra beklerken…

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...