İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ya semih neden paylastin ama of ben izlemeden duramam ki silsene sunu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> nolur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

İzle o zaman banane

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben izledim bile.

Asla izlemem. Bari yorumla o zaman begendin mi begenmedin mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Tek kamerayla izlemekten çok daha iyi tabii ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Fişekler fena olmamış. Can'ın ses performansını biraz zayıf buldum ben diğer provalara göre nedense. Dansların en saçma yerlerinde kamera uzaktan çekiyor ya da Can'a zoom yapıyor o iyi olmuş ama en çok sevindiğim kısmı "Gemi yapma" kısmı eskisi kadar garip ve kötü durmuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha cok sevindim su anda sagol Semih. bu moralle 1 saat sonra girecegim finalde harika bir performans gosterebilirim artik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gemi yapma kısmına biraz daha değinmek istiyorum izlemeyenler için. Bana çok saçma geliyordu o kısım, sanırım birçok diğer kişiye de öyle. Özellikle gemiyi oluştururken çok komik görünüyorlardı. Ama kameralarla düzltmişler biraz. Soldaki dansçının break dance hareketlerinden sonra tamamen Can'ı izliyoruz, kamera zoom out yaptığında ise gemi tamamlanmış oluyor. Yani eskisi gibi komik görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız ışıklar nefis olmuş!

Izlemeyin yahu ne heyecani kaldi. Zaten zor tutuyorum kendimi. Ben cok iyi birsey bekliyodum daha bi umutlandim simdi of ya. Hadi baslasin Ankara mi Istanbul mu Izmir mi Antalya mi tartismalari artik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız ışıklar nefis olmuş!

Izlemeyin yahu ne heyecani kaldi. Zaten zor tutuyorum kendimi. Ben cok iyi birsey bekliyodum daha bi umutlandim simdi of ya. Hadi baslasin Ankara mi Istanbul mu Izmir mi Antalya mi tartismalari artik.

Gizlenmiş İçerik

Ay ben Slovakya'yı merak ediyorum bi kere.

Gizlenmiş İçerik

Hem bu harika olmuş cidden, bununla iş yaparız yahu!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yapar miyiz dersin Ulas? Semih ve Ulas agzinizi yiyeyim gercekten harikasiniz, heyecan tavan yapti bende napicam bilmiyorum artik.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu provada jüri oy kullandı di mi? Can iyi söylemiyor yalnız. Ben beğenmedim doğrusu. Bu şarkı bu enerjiyle söylenmemeli diye düşünüyorum.. I'm a lonely sailor ile başlayan kısım çok kötü mesela. Vokal ne iş yapıyor? Nakarat kısımlarında kamera ne canı çekiyor ne dansçıları..

Kamera açılarından çektiğimiz ne bu ülkelerin? Organizasyonu yapanlar sahneyi daha iyi gösterebilmek için temsilcileri harcıyorlar bence..

Düzeltme: 2. defa izlediğimde kamera açılarının çok kötü olmadığına karar verdim:) görüntü kalitesi çok düşük olduğu için bana öyle geldi:) a

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzlemedim jüri performansını. Merakla bekliyorum. Son zarfa kalalım heyecan olsun istiyorum biraz da, ilk zarfta falan çıkarsak hiç mutlu olmam.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O nasıl bir şeydi öyle aman allahım aman allahım?? O alkış kıyamet şarkı başladı, bitene kadar hiç durmadı, Loreen o kadar alkış almadı be. Muhteşemdik. Can teşekkür ederim beni uzun yıllardan sonra Eurovision izlerken ağlattığın için.. Sevinçten ağladım. Muhteşem ötesiydik. Bülend Özveren yorumuyla ''1. olursak şaşırmayacağım'' demek istiyorum. Nolur cumartesi gelsin artık. Ve Can'ın videosu nete düşsün hemen. Tekrar tekrar izleyip ağlamak istiyorum!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...