İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2018 : Alekseev - Forever

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yeni versiyonu beğenen nadir insanlardanım ben de :nedusunuyosun:

Yalnız bu bir televizyon programındaki performans için hazırlandı diyen de var :hayiroyledegil:

Ne kadar doğru, bilemeyeceğim :mademoyle:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 203
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bir televizyon programındaki performans için hazırlandı

Yok :yok:

EMI Universal bu gece Eurovision şarkılarını yüklemeye başladı resmi olarak Spotify'a, bu şarkı da bu haliyle yüklendi. ESC 2018 albümü dijital satışa açılacak yakında sanırım. Hala İrlanda'yı yüklemediler ama.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni versiyonunu beğendim güzel olmuş ama sanki ilk hali yarışmaya daha uygun gibiydi. Gerçi şarkıyı okuyamıyordu bu şekilde canlı da toparlama ihtimali var. Normalde finale kalması gereken bir şarkı ama Alekseev'in performansına güvenemiyorum. İlk yarı final de yarışması da şansını daha da azaltıyor.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir şarkının gözümüzün önünde çöküşünü izledik resmen ve yarı finalde de izlemeye devam edeceğiz.

Şarkının ilk halinde birden yükselişe geçtiği için çok büyük takılma hali bulunuyordu Alekseev'in. Bu yüzden şarkının başını daha orantılı hale getirmişler tabi bunu yapmak kolaya kaçmak gibi bir şey olmuş.

Şu Furevaaa olayına bende katılıyorum. Sanki şarkıcının İngilizce şarkı söyleme sıkıntısı var. Çünkü şarkının orjinal halini gayet iyi söylüyor gibi geldi bana.

[video=youtube_share;6G8ADkC1TTg]

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir şarkının gözümüzün önünde çöküşünü izledik resmen ve yarı finalde de izlemeye devam edeceğiz.

Şarkının ilk halinde birden yükselişe geçtiği için çok büyük takılma hali bulunuyordu Alekseev'in. Bu yüzden şarkının başını daha orantılı hale getirmişler tabi bunu yapmak kolaya kaçmak gibi bir şey olmuş.

Şu Furevaaa olayına bende katılıyorum. Sanki şarkıcının İngilizce şarkı söyleme sıkıntısı var. Çünkü şarkının orjinal halini gayet iyi söylüyor gibi geldi bana.

[video=youtube_share;6G8ADkC1TTg]

Katılmıyorum şarkı güzeldi dahada güzel olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim için canlı performans önemi deiğil bir şarkıyı sevdiysem açıkcası bu şarkıyı seviyorum canlısı iyi kötü banane

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rusçasını her zaman okuyabiliyodu zaten. İş İngilizce'ye gelince değişti nedense. Telaffuzda sıkıntı yaşaması bir yana, şarkıyı asla okuyamıyor oldu birden. Nefes nefese kalmıştı ulusal final akşamı.

Ulusal final gecesine kadar; "Bu senenin ikinci Koldun vakası yaşanabilir" diye yazdığım bu konuda, sonrasında şarkıdan soğudum ve sövmeye başladım. Şarkı gerçekten güzel ve vokale bir kaç beden büyük geliyor. Yeni versiyonla bu problemi kısmen çözmüş olabilirler çünkü şarkının yarısı yavaşlatılmış. Yani umarım çözmüşlerdir, ama pek umudum da yok.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[h=2]Top 10 from Belarus[/h]With the votes now in, this is how OGAE Belarus voted in the OGAE Poll 2018:

• 1 point went to Cyprus
  • 2 points went to Norway
  • 3 points went to Estonia
  • 4 points went to Italy
  • 5 points went to Bulgaria
  • 6 points went to the Czech Republic
  • 7 points went to Sweden
  • 8 points went to… Belgium
  • 10 points went to… France
  • 12 points went to… Israel!

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Uğur'un yazdıklarının çoğuna katılıyorum,içinde bulunduğu yarı final ne kadar zor rakipleri ne kadar güçlü olursa olsun Belarus'a belki de en iyi derecelerinden birini getirebilecek şarkıyı nasıl bu kadar kötü canlı performansla mahvettiklerini izliyoruz aslında. Ekaterinburg'daki konserinde son versiyonu söylemişti gelişme var çok daha iyi söylüyor ama vokal dışında da halledilmesi gereken o kadar çok sorun var ki sjhghd Alekseev oralarda superstar imiş diye duymuştum ama sahne duruşu&beden dili çok kötü,çok amatör duruyor. İyi bir şov yapabilecekler mi bilmiyorum,sırf Alekseev yüzünden bu şarkı bu kadar sürünüyor şu an. Son versiyon hakkında yorum yazamamıştım ben son halini daha çok sevdim hatta BA YIL DIM hatta ve hattaaaaaa birinci sırama aldım ne yazık ki ama çooook büyük ihtimal yarı finalde elenecek bunu biliyorum. Son versiyon hem çok etkileyici ve Alekseev için daha rahat olmuş,iniş çıkış iyidir eskisi biraz tekdüzeydi,sonlara doğru şu back vokalleri duyduğumuz kısım falan harika.

Ama şu da var ulusal finalde ses sitemi çok kötüydü ve sanırım Sergey'in vokal koçuyla çalışıyormuş,umarım bir mucize olur ne diyeyim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...