İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2018 : Alekseev - Forever

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 203
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

8. Alen Hit

@Melo'nun favorisi. Güneş'in şarkısından çok bunun şarkısı daha bi İsveç işi gibi duruyo bence. Hoştu. O eliyle ''I Don't Care'' yazısını ekrana geçişi falan Alekseev'in efektlerinden daha iyi durmuş en azından.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Lexy

Shuma ve Alekseev'den sonra üçüncüydü listemde. Şarkıya geç girdi sanki stüdyo versiyonda intro bu kadar uzun değildi. Bi ara acaba mikrofonu mu açmayı unuttular dedim. Çok ruhsuz okudu şarkıyı, stüdyosuyla alakası yoktu Alekseev'deki gibi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10. Kirill Good

Hoş. Sahnelemede keşke ayaklı mikrofon kullanmasaymış daha iyi durabilirmiş. Vokallerin el kol hareketleri çok demode dursa da, ben beğendim bunu. Alen Hit'in şarkısından bir tık ötede. Dereceye oynayabilir gibi geldi. Sesi gerçekten iyi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alekseev gerçekten hayal kırıklığı yarattı. Muhtemelen o kazanacak gibi hala ama. Gerçekten bu performansla final bileti beklemesin hiç. Seçilirse; Mayıs'a kadar gece gündüz çalışmalı. Oylamada rakipleri Kirill Good ve Alen Hit olabilir gibi geldi bana tüm performansları izledikten sonra. Bakalım neler olacak?

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aklım Alekseev, gönlüm ise Kirill Good diyor. Kirill kesinlikle hak etti bu gece 1. olmayı fakat performansını düzeltirse Eurovision'da iş yapabilecek bir tek Alekseev var. O deneysel olan da finali zorlayabilir ama pek sanmıyorum. Jüriler önünü keser kesin onun. Tırt ve demode buldum Belarus ulusal finalini.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğenilerime göre bir top 3 sıraladım kendime :

1. Shuma

2. Alekseev

3. Lexy

Performanslar sonrası (beğenilerime göre) :

1. Kirill Good

2. Shuma

3. Radiovolna

4. Alekseev

5. Alen Hit

Lexy'nin canlısını izlerken çok sıkıldım. Krill Good gerçekten gecenin en iyisiydi. Shuma ve Radiovolna'ya da tamamım seçilmeleri halinde. Ama Alekseev kazanacak zaten.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...