İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2018 : Alekseev - Forever

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Of cidden canlısı felaketmiş bunun. Klipte ne güzeldi oysa

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 203
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İsveçli söz yazarı Tim Norell (ulusal finalde ikinci olan Güneş'in ''I Won't Cry'' şarkısının yazarlarından), şarkının 1 Eylül 2017'den önce yayınlanmış olmasını gerekçe göstererek dava açmaya hazırlanıyormuş.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveçli söz yazarı Tim Norell (ulusal finalde ikinci olan Güneş'in ''I Won't Cry'' şarkısının yazarlarından), şarkının 1 Eylül 2017'den önce yayınlanmış olmasını gerekçe göstererek dava açmaya hazırlanıyormuş.

İsabet olur :oyle:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben beğendim yeni versiyonu. Canlı performansta çok nefes nefese kalıyor diye ilk kısmını ballad yapmışlar şarkının. Bence güzel olmuş. Sondaki geri vokalli kısım da yakışmış şarkıya, keşke şarkının geneline hakim bir vokal orkestrasyonu yazsalarmış.

Canlı performansı yetersiz kaldığından ve son prova görüntülerinden anlaşıldığı gibi "Forever"a ısrarla "Furevaaa" demeyi bırakmadığından yarı finalde elenmesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum.

Yoksa yeni versiyon yüzünden elenmiş falan olmayacak yani, tamamen şarkıyı okuyamıyor oluşundan. Yeni versiyonla şarkının tekdüzeliği gitmiş, final şansı bir tık artmış, her şey canlı performansa kaldı. Düzeltebilirse ucundan kenarından şansı yok değil ama birinci yarı finalde yarışıyor oluşu da ayrı bir dezavantaj.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...