İçeriğe atla

150. ETSC Yarışması İçin Tema Önerisi

CevatAslan

Pinlenen İletiler

Benim bir önerim olacak.

150. yarışmada bir tema üzerinde duralım ETSC tarihinde hiçbir yarışma bir tema belirlenmedi. 150.yarışma için tek bir yarışmalık bir "tema" yarışması yapalım diyorum ben sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.

Bence "ulusal final şarkıları" temalı bir yarışma yapabiliriz. Hepimiz Eurovision aracılığı ile şu an buradayız. Biliyorum bu tema da bazı ülkelerin avantajları çok fazla bazılarının da çok az olacak ama sadece 1 yarışmalığına böyle bir tema denesek nasıl olur arkadaşlar? Eurovision ruhunu biraz daha yaşamak isterim ben kendi adıma ulusal final şarkıları ile.

Hepinizin fikirlerini almak istiyorum. Çok teşekkür ederim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 40
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gülsem mi aqLsm mı bilemedim şu an. Diğer arkadaşların da görüşünü merak ediyorum. Ha bu arada illa ulusal final temalı olmak zorunda değil önerim ama olsa mikemmel olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canisi oylede oylamada aliyoruz agzimizin payini hic degilse eurovisionda yarisan sarkicilar olsunda herkes bi kere esitce yarissa simdi ben gonderdim 0 cekerim

Ben destekliyorum yani bi farklilik olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"150. ETSC: Emir'in Yolu" falan yapacaksanız tamam da normal yarışmanın düzenini bozmayın lütfen. Bakınız EBU'ya ne yaptı? 50. senede eski birincileri mi yarıştırdı? Onlar için ayrı bir organizasyon düzenledi. Bi de 150 çok tırt bi sayı. 50'de, 100'de yapılmayan bi şeyin 150'de yapılması gereksiz. TŞY'deki temalı yarışma gibi saçma sapan durmasın sonra arada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olabilir niye olmasın

Gizlenmiş İçerik

Eğer bi tema altında birleşilecekse somut bi tema olmalı. Slow şarkılar vb. gibi değil. Slow konseptinde tsc'de yollanan şarkıları gördük, düğünde çalsak herkes göbek atar

Gizlenmiş İçerik

Konsept yarışmalar da devam edebilir bence, timestardan falan çok daha eğlenceliydi. Hem bu tema olayına hizmet eden kaliteli bi yarışmaydı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim aklımda çok güzel yeni bir proje var. ama biraz geliştirmem lazım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETKY vardi bi zamanlar fakat ilgisizlikten rafa kaldirmistik. Konsept yarismalari yeniden yapabiliriz isteyen olursa.

Askim fikrin mi geldi haydi soyle soyle.

Gizlenmiş İçerik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETKY vardi bi zamanlar fakat ilgisizlikten rafa kaldirmistik. Konsept yarismalari yeniden yapabiliriz isteyen olursa.

Askim fikrin mi geldi haydi soyle soyle.

Gizlenmiş İçerik

İlki yapıldığında ben yoktum aslında TŞY'nin yerine bir süre yapılabilir. Ya da TimeStar bittikten sonra

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timestar bitmis toprak atani yok bence. ETKY'ye devam edebiliriz her turlu. Egemen duzenlemisti ve su ana kadar 7 ya da 8 konsept yarisma olmustu. Baya eglenmistik. Hatta konseptlerden Asya konseptli olani buyuk ilgi gormus, biz de Asyavizyon yapalim o zaman bile demistik bi ara.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...