İçeriğe atla

150. ETSC Yarışması İçin Tema Önerisi

CevatAslan

Pinlenen İletiler

• İleti 40
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Etscden sonra ilgi gören tek yarışma covertime olmuştur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur'la konuşucaktım zaten de burdan da söyliyim. Covertime'ı fan gruplarında felan duyurabilirsek geniş katılım sağlayabiliriz bence. ESCape'te felan da paylaşabiliriz. Türk fan gruplarında paylaşım yaparsak güzel olur aslında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Paint'ten ülke haritası çizdiğimiz 2007 model World Song contesti geri getirelim diyodun bayılıyorum o yarışmaya 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
  @Uğur

ETKY'yi istediğimi bi önceki sayfada yazdım, gayet güzeldi o yarışmalar. TSC bi an önce bitsin de yapalım bi şeyler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Covertime da olabilir tabii.. Katilim olursa neden olmasin ben her daim hazirim o yarismaya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Timeworld benim de aklimdan gecmedi degil aslinda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TimeWorld 

Gizlenmiş İçerik

Covertime yapılsın ama. Geçen ben de dedimdi ama pek şaapmadı yönetim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tsc hemen hızlıca büyük sezon finali ile bitsin bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

timeworld hiç denenmedi. bence güzel bi formatla onu hayata geçirelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timeworld'un formati klasik ya iste ulke ismi belirle bayrak belirle milli mars belirle, her hayali ulke 5 sarkici secsin o sarkicilar sadece o ulke icin yarisabilsin, o ulkenin sarkicisi olsun. O kadar iste. Onun disindaki oylama ulusal final sistemi falan tamamen ETSC gibi. Eskiden oyleydi yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timeworldle Covertime'ı birleştirsek mi acaba

Gizlenmiş İçerik

Herkes kendi kurduğu hayali ülkenin şarkıcısı olsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok be

Gizlenmiş İçerik

ETKY'yi Egemen'e verelim yine o duzenlesin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...