İçeriğe atla

Romanya 2016 : (Diskalifiye)

Uğur

Pinlenen İletiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 77
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Mihai'ye bir kez daha uyuz oldum ben.

Bu kadar salakça bir açıklama daha yok. İnsan Ovidiu'ya üzüldüm falan der en azından.

Sanki o dangalak şarkısıyla finale kesin çıkacaktı. 1000000 € harcasa ne yazar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasılsa yarı finalde elenecekti. Boş yere yorulmamış oldular. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Nihayet benim gibi düşünen biri.

Avrupa Yayın Birliği, Romanya'yı tarihinde ilk kez yarı finalden elenme riskinden kurtardı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anna Book olayı 2 resmen. Nasılsa bir şey yapacağı yoktu. Kıytırık şarkıyla yok yere gündem oldu, sempati topluyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla. Bu seneki temsilciler de baya bi abartmışlar olayı bence.

Gizlenmiş İçerik

(Birazdan taşlanıcaz Oğuzhan farkındasın di mi?

Gizlenmiş İçerik

)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Romanya bu, kolay mı öyle elemek? Bununla birlikte Ovidiu, yarışmayla çok iç içe bir isimdi. Eurovision konserlerine gitti, fanlarla iç içe oldu. Kariyerinizin zirve noktalarından birinde olduğunuzu düşünün. Aylarca emek harcıyorsunuz, para harcıyorsunuz, en büyük hayallerinizden birini gerçekleştirmenize günler kalmış fakat son dakikada, sizin hatanız olmayan bir nedenden dolayı önünüz kesiliyor. Bir an Eurovision'da yarışmanıza 20 gün kaldığını ama TRT yüzünden emeklerinizin boşa gideceğini hayal edin. Bu kadar zor mu empati yapmak?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salak gibi EBU'dan borç alıp, ısrarla ödemeyip yüzsüz gibi bi de Eurovision'a şarkı gönderen Romanya'nın diskalifiye olmasına şaşırmadım.

Sanatçıya ben de üzüldüm o ayrı. Hatta yerinde olsam seneye Moldova'dan falan katılırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar borcu neden yapmışlar onu anlamadım, Ebu uyardı belki bak katılıyosunuz ama durumlar kötü diye. Onaylayip recaplere adami koyup borç diye şu an disq etmelerinin sebebini düşündüm ve tamamen parayı alma amaçlı diye düşünüyorum. Romanya'yi seneye katilamazsin diye yarışmadan sonra disq etse bu kadar ses getirmezdi. Adamların hem borcunu herkes konuşuyor hem de bir aydan az kala eurovisiondan atılmış olmanın rezilliği.. Ebu bir taşla iki kuş olayıni gösterdi Romanya'ya. Olan temsilciye oldu tabii kanala dava açsa yeridir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...