İçeriğe atla

Romanya 2016 : (Diskalifiye)

Uğur

Pinlenen İletiler

• 7 ay sonra...
  • İleti 77
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Romanya'yı bu sene Mihai'nin ''Paradiso'' isimli bir şarkıyla temsil edeceği; şarkının 16 Ocak Cumartesi açıklanacağı iddia ediliyor.

Rumen şarkıcı Mihai Trăistariu, ''Tornerò'' isimli parçasıyla 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Romanya'yı temsil etmiş ve 4. olmuştu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Romanya'nın ulusal finali ''Nationala Selectia''ya dair detaylar gelmeye başladı.

Başvurular 18 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında TVR'ye yapılacak. 11 Şubat tarihinde 12 yarı-finalist duyrulacak.

Ulusal finalin ilk aşaması 4 Mart tarihinde yapılacak yarı-finalle başlayacak. 6 Mart'ta yapılacak büyük finalle Romanya'nın 2016 temsilcisi seçilmiş olacak.

TVR'nin ulusal final düzenlemesini eleştiren Mihai'nin ''Ben bu şarkıyla Eurovision'u kazanırım'' iddiasında bulunduğu ''Paradiso'' ile ulusal finale başvurup başvurmayacağı büyük merak konusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaldırılmış dinleyemedim. Hiçbi yerde de bulamadım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Romanya ulusal finali Selecția Națională'nın yarı-finali 4 Mart'ta, finali ise 6 Mart'ta gerçekleştirilecek. Ulusal finali Cornel Ilie, Ioana Voicu ve Jo sunacak.

Yarı-finalde yarışacak 12 şarkı içinden 6'si finale yükselmeye hak kazanacak. Finale yükselecek şarkılardan 4'ünü profesyonel jüri, 2'sini de halk oyları belirleyecek. Finalde ise tamamen halk oylaması etkin olacak.

Ulusal finalde yarışacak şarkılar :

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mihai'nin TVR'nin ulusal final duzenlemesini elestirmesi; "Ben bu sarkiyla kazanirim" demesinden daha komik bence.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne mana bu şarkılar 

Gizlenmiş İçerik

şarkılar kötüü beğenmedim hiç

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ovidiu ile Florena azcık hoşuma kaçtı gitti diyebilirim minnacıkta Xandra  o kadar. Bir de Andra'nın şarkısının nakarat girişi 2006 Hırvatistan'ın nakarat kısmını anımsattı şimdilik düşüncem bu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...