İçeriğe atla

yerli yarışma İşte Benim Stilim

Reyiz

Pinlenen İletiler

Aynı şeyi düşünüyorum bende. TV8'dekiler giyinmeyi bilen eli yüzü düzgün iyi fizikli güzel kızlar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Öyle 3 haftada yoldan toplanarak seçilmediler. Binlerce kişi arasından elene elene haklarıyla geldiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 293
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Almila elenirse bir daha izlemem net.

Aklima Ozdem Ozden'li BTB geldi, ben de ayni kafayi yasiyodum. Ki Ozlem'den sonra biraktim zaten.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gulay kimdi su salak sacma hareketleri olan kiz mi Ozlem gibi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce İlbige gitti sonra Almila 2 hafta sonra Nazlı'yı yollarlar. Resmen Maria kalsın Özden'le kavga etsinde rating olsun diye kıçlarını yırttılar. Kadının en kötü hali bile Maria'nın en tarz hali etmez bee.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Volkan'a katılmıyorum. Üstündeki hiç olmamış bi kere. Altındakini de beğenmedim. Aakkabılar ve çanta çok uyumsuz ve demode. Saçına güvercin sıçmış, makyaj üzerine o akmış gibi duruyo. Benim söyleyeceklerim bu kadar Öykü Hanım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kostüm partisiydi ve bir hayalet olmuştu zaten bir şeyi yoktu.

Gizlenmiş İçerik

Semih

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hadi bizde oylama yapalım

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Ayrıca Almila bir şov yapmıştı öyle seyircilerin arasından gelmişti falan. Maria gibi 2 dakika da yapılmış bir şeyi yoktu.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...