İçeriğe atla

yerli yarışma İşte Benim Stilim

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 293
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Eee Show TV Bu Tarz Benim adiyla moda programi yapamaz diyodu acunn.com noldu o is hahaha.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim stilim işte yazıyor, program başlarken işte benim stilim diyor, böyle sanki klavyeden isim koymuşlar 3 dk da yapmışlar gibi, arkadaki eski çekim olduğundan bu tarz benim şeyini sürekli sansürlüyorlar. Bu programlar bence Rtük tarafından yayından kaldırılsın, tüm sınıf izliyor diye bugün bakayım dedim yok yani suyu çıkmış geçen sezon iyidi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ivana el uzatıyordu, Nur kuş kaldırıyordu. Şimdi Kemal'de horoz kaldırıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 Nasıl krize girdim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarın bir gün ne kaldırırlar düşün

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaldırılmamış sanırım, geri dönecekmiş. Mahkeme kararının uygulanması için 1 milyon TL teminat yatırılması istenmiş, Show henüz yatırmamış olabilir. TV8'de format için tekrar mahkemeye gidecekmiş sanırım değiştirmediler diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...