İçeriğe atla

yerli yarışma İşte Benim Stilim

Reyiz

Pinlenen İletiler

• İleti 293
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İşte Benim Stilim'in sunucusu Öykü Serter paylaştığı fotoğrafta yarışmacıların yanında elenen adaylardan biri olan İlbilge'nin de olması dikkat çekti. İddialara göre İlbilge haftaya geri dönen isimlerden birisi olacak.

Geleceğimiz hafta Hande Yener konuk jüri olacak. Adriana Lima yapılan anlaşmayı iptal etti. Bunun yanı sıra geleceğimiz haftanın ilk taçlı ismi Nazlı Hamarat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melisanın elenmesi şaka gibiydi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> allahtan favorim nazlı hamarat hala elenmedi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce İlbige gitti sonra Almila 2 hafta sonra Nazlı'yı yollarlar. Resmen Maria kalsın Özden'le kavga etsinde rating olsun diye kıçlarını yırttılar. Kadının en kötü hali bile Maria'nın en tarz hali etmez bee.

İlbige döndüğüne göre İşte Benim Stilim'i tekrardan izleyebilirim. Umarım geri dönen diğer kişi de Almila olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Çiğdem eleniyor ama yanından sonra Özden ve Zeynep'in annesi kavga ediyor ve işin ucu Nazlı Sultan'a gelince ben bir anneyim dayanamıyorum artık bu strese kızımı çok özledim falan diye kızıp çekildiğini açıklıyor. Sonra herkes demiş ki geri dönen kesin o olcak diye o ara dinlenmek istedi falan. Eğer öyle yaptıysa gerçekten mantıklı yapmış her türlü onu döndürürler ama umarım yanlış bilgidir. Almila dönemez öyle. Ben finalde İlbige, Almila ve Nazlı Sultan 3'lüsünü görmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce İlbige gitti sonra Almila 2 hafta sonra Nazlı'yı yollarlar. Resmen Maria kalsın Özden'le kavga etsinde rating olsun diye kıçlarını yırttılar. Kadının en kötü hali bile Maria'nın en tarz hali etmez bee.

Tam 3 hafta sonra Nazlı elendi. Münecim gibiyim resmen.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Ivana Sert, Tuğçe geldiğinde "All Star yapacağız belki sende gelirsin" dedi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...