İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

korkuttun köpek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ne bileyim aha gitti site dedim içimden hep paralel devlet hep reyizin oyunları bunlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteye hitabet kursu açılsın, biz okurken utanıyoruz bazı yorumları. Bu nedir ceza verilmiyor diye seviyesizleşti iyice artık herkes. Burada ben utanırken bu insanlar kendilerine dönüp 'yahu ben ne biçim konuşuyorum' diyemiyor mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen ona buna ibne derken acik acik hicbir sorun yoktu, velet lafi mi koydu?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insanlar en ufak bir olayda tartisma icine girip, karsilik vermezse hicbir sorun yasanmaz. Biri bir sey yaziyor, oburu karsilik veriyor, sonra argo konusmalar yasaniyor. Konuda cocuk bu konu da bir nevi tanitim konusu degil mi demis; Mustafa baslikta "Bilgilendirme" yazdigini soylemis, o da anlamis; sen hala gelip alinti yapip laf atmaya calisiyosun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volki kesinlikle geçende yazdım uğur tanıdık birbirimizi diyor. O zaman birbirimize hakaret edelim gidelim sonra hiç birşey olmamış gibi konuşalım. Bu kadar basit mi? Ki adam ben hiç birşey demediğim halde bu lafı konuşuyor. Uğur pedrielin başından beri benle olan durumunu biliyor ama hiç bir zaman ses çıkarmadı. Cem bile bilmediği halde konuyu anladı. Daha duyarlı davranıyor.

bir zamanlar bunu yayıncılık hayatına geçiyorduk

Gizlenmiş İçerik

UğurInsanlar en ufak bir olayda tartisma icine girip, karsilik vermezse hicbir sorun yasanmaz. Biri bir sey yaziyor, oburu karsilik veriyor, sonra argo konusmalar yasaniyor. Konuda cocuk bu konu da bir nevi tanitim konusu degil mi demis; Mustafa baslikta "Bilgilendirme" yazdigini soylemis, o da anlamis; sen hala gelip alinti yapip laf atmaya calisiyosun.

Helal sana. Konuyu evirip çevirip buraya getirdin ya. O zaman sana birşey yazdığımızda sende cevap verme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa cocuga vermis cevabi zaten, senin ikinciye ayni konuyu dile getirmene gerek var mi? 

Biliyosun tartisma cikacagini. Iki taraf icin de gecerli bu. Birinden biri duyarli olmaya calissin once. Insanlar kendini frenlemeyi cezalarla ogrenmemeli.

+ Bu site ilk acildiginda uygulanan ceza sistemi su an uygulansa sitede admin, moderator dahil hicbir yetkili ve uye kalmaz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...