İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

KDP'nin koalisyon onayı ile birlikte yeni bakanlıklar açıklandı:

- Fashion ve Moda Sahili Bakanlığı

- Toplumsal Cinsiyet Bakanlığı

- İç Giyim ve Seksapelite Bakanlığı

- Popüler Kültür ve Alternatif Akımlar Bakanlığı

- Emoji Bakanlığı

Ayrıca KDP'nin Time öğrencilerine İskandinavya ülkelerinde okuma olanağı sağlayan bir proje hazırladığı konuşuluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Taraf olmayan bertaraf olur.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KDP'DEN OLAY PROJE: İŞTE BENİM TAYMIM

Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Puanlama Partisi ve Cemhuriyet Halk Partisi'nin koalisyon teklifini kabul eden, ardınan "Pardon kuzenim kabul etmiş" açıklamasında bulunan KDP yönetimi, sitedeki üye kalitesini kontrol edecek yeni projesini açıkladı.

Bu projeye göre her üye haftalık performans ve yorum kalitesi açısından değerlendirilecek, her hafta sonunda ETYB Kurulu'nun belirlediği bir üye siteden süresiz banlanacak.

Projenin İşte Benim Stilim'le benzerliği ise çoktan sosyal medyada yerini buldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Adalet ve Puanlama Partisi ve Cemhuriyet Halk Partisi'nin koalisyon teklifini kabul eden, ardınan "Pardon kuzenim kabul etmiş" açıklamasında bulunan KDP yönetimi, sitedeki üye kalitesini kontrol edecek yeni projesini açıkladı.

Bu projeye göre her üye haftalık performans ve yorum kalitesi açısından değerlendirilecek, her hafta sonunda ETYB Kurulu'nun belirlediği bir üye siteden süresiz banlanacak.

Projenin İşte Benim Stilim'le benzerliği ise çoktan sosyal medyada yerini buldu.

inş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inş

Canım sen tac aldın geçtiğimiz hafta o yüzden bu hafta koruma altındasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Seçimlerden sonra Zürey Fa: Aydınlık günler bekleyin, geliyoruz![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Seçimlerden sonra Zürey Fa: Aydınlık günler bekleyin, geliyoruz![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Bizle koalisyon yapmayarak kendi geleceğinizi kararttınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...