İçeriğe atla

ETSC'ye Juri Sistemi Gelmeli Mi?

Uğur

Pinlenen İletiler

bence uk li çocuk uk ye oy verme hakkı olmasın hollandalı çocuğunda hollandaya oy verme hakkı olmasın

öyle daha adaletli olur

Şöyle bi senaryo çizeyim o zaman sana. Yarışmada Alman jüri var, Belçikalı yok. Son oylar Alman jüriden gelecek ve durum şu;

1-Almanya 135

2-Belçika-134

Alman jüri Belçika'ya oy veriyo ama Almanya'ya veremiyo. Almanya'nın birinciliği yarışmada Belçikalı değil, Alman jüri olduğu için gidiyo. Çok da adaletli değil bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 99
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Arkadaş benim oylarımı eleştiriyor hala izlandaya iki kez 12 ve geçen yarışmada 8 basan romalı perihandı galiba

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Senin oylarını eleştirmiyorum sen veriyorsun bana puan ama sen benim puanlarıma laf atıyorsun ben kaç yarışmadır hep farklı ülkelere oy veriyorum ayrıca finlandiya'ya şarkılarını beğendiğim için 12 veriyorum o kişiyle daha bir tanışmışlığımız filan da yok neden vereim o zaman ne çıkarım olcak ?

ama sen seri şekilde her yarışma aynı puanları kopyalıyorsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> KİMİ YALIYORSUN

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> AAHAHAHAH

Off puanlara dikkatli bak .

Dikkatli baktığımız için bunları diyoruz. Yarı finalde 12 verip sonra banlanma ihtimali öğrenince 3 puan vermen falan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yalnız ben melihle konuşuyorum ordan atlama hemen seni ilgilendiren bir konu yok.

Yaptığın oylama tüm forumu ilgilendiriyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oylama süresi 2 gün. Kimse her hafta zamanını ayırıp yarışmadığı bir yarışmanın 25 şarkısını dinleyip oylayıp 2 gün içerisinde oylarını göndermez. Yarışmayan bir kişinin oy vermesinin mantığı da yoktur zaten. EBU'nun bu sene Güney Afrika'yla, Uruguay da oy versin demesi gibi bir durum. Ne alaka?

Denemeden bilemeyiz,dediğim gibi önceden bu kişilere oylama gününü belirteceğimizden zaten hazır olucak o güne,yani bu olursa tabii ki ayrıntılı bir şekilde mantıklı olucak şu an ben de mantıklı bulmuyorum çünkü taslak halinde bir öneri attım ortaya sadece.Farklı insanların da dahil olmasını çoğunluk istemiyorsa orası ayrı,ama bence düzgün ve güvenilir bir sistemle herkes istiyor.Geçen yarışma final yayınındaki yorumlara ve burada gördüklerime bakarsam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BU karşılıklı görüşlerin pek bir işe yarayacağını sanmıyorum her zamanki gibi iki üç grup çıkıyor ortaya farklı düşünen

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence uk li çocuk uk ye oy verme hakkı olmasın hollandalı çocuğunda hollandaya oy verme hakkı olmasın

öyle daha adaletli olur

Şöyle bi senaryo çizeyim o zaman sana. Yarışmada Alman jüri var, Belçikalı yok. Son oylar Alman jüriden gelecek ve durum şu;

1-Almanya 135

2-Belçika-134

Alman jüri Belçika'ya oy veriyo ama Almanya'ya veremiyo. Almanya'nın birinciliği yarışmada Belçikalı değil, Alman jüri olduğu için gidiyo. Çok da adaletli değil bence.

Belçika'da böyle bir şans varken o tablo bozulmaz be @Semih .

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ülkeden jüri bulmamız imkansız Semih haklı o iş öyle yapılamaz,zaten amerika çin vs. oralardaki insanlar olayı bilmiyor buna hiç girmezler.Recap videosunun altına bu konuya da özen göstermeleri gerektiğini belirtiriz yada başka bir fikir üretebiliriz bilmiyorum kesin olsa kafa patlarım da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Denemeden bilemeyiz,dediğim gibi önceden bu kişilere oylama gününü belirteceğimizden zaten hazır olucak o güne,yani bu olursa tabii ki ayrıntılı bir şekilde mantıklı olucak şu an ben de mantıklı bulmuyorum çünkü taslak halinde bir öneri attım ortaya sadece.Farklı insanların da dahil olmasını çoğunluk istemiyorsa orası ayrı,ama bence düzgün ve güvenilir bir sistemle herkes istiyor.Geçen yarışma final yayınındaki yorumlara ve burada gördüklerime bakarsam.

Ayrıntıya gerek yok ki, kabasında bir sürü sorun var daha. Dediğim gibi kimse 2 saatini şarkı dinlemeye ayırmaz katılmayacağı bi yarışma için. ESC'de şarkıları bildikleri halde zorla oyladı 2-3 kişi diyo Volkan. Oylarını zamanında vermezler de muhtemelen. Kendi ülkesini oylama durumu var. Talha'nın dediği gibi "Bu adamın benden ne fazlası var da oy veriyo?" sorusunun cevabı yok. Ne zaman ki her ülkeye kendi ülkesinde müzik eğitimi almış ya da profesyonel olarak bu işle ilgilenen bir kişi bulur, oyları birleştirirsin, o zaman yürür jüri sistemi. Onu yapmak da imkansız.

öyle daha adaletli olur

1-Almanya 135

2-Belçika-134

Belçika'da böyle bir şans varken o tablo bozulmaz be @Semih .

Gizlenmiş İçerik

O ayrı konu tabii, haklısın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aa sahiden eurovisiontv'de o ülkelerden de insanlar olabilir,ama dur şimdi de aa bu çocuk gineden fransız sömürgesi ondan fransa'ya vermez verir gibi yorumlar dolabilir.Neyse benim önerim bu şekilde,artık olur mu olmaz mı bilemem ama sitenin kararı o da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence herkes ailesiyle arkadaşlarıyla oylasın

Gizlenmiş İçerik

ortak puanların toplamı alınsın ikiye üçe beşe bölünsün öyle oylansın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben güvenmem kimseye o konuda,adam belki sana dicek ki arkadaşım oyladı(yarışmada da şarkına övgüleri öyle bi sıraladı ki başın döndü) ben 10 verdim ama arkadaşım hiç vermedi senin dışında tüm ülkelere de neredeyse aynı vermişiz ondan sana puan çıkmadı dicek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sonra sen de kana bulucaksın burayı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> olmaz o da,hiç olmasın daha iyi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...