İçeriğe atla

ETSC'ye Juri Sistemi Gelmeli Mi?

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 99
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

O bahsettiğiniz 20 jüri yarışmaya gelsin, 20 değil 40 ülke olalım.

Iste ilk mantikli oneri.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz en basindan vazgec bu yoldan sen, Semih hakli be.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur öneriyi sen sundun red yiyince benim üstüme attın yürü git ya

Gizlenmiş İçerik

Aklima sen soktun hain.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen ESC'den sonra olsun dedin, aklımıza soktun, zihnimize kazıdın, öneriyi ben verdim, sen heveslendin, ben heveslendim. Ankete açtık, Red yedik. Yemezdikte Semih doğru konuşuyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

bence de bu sistem olsun ama benim önerim de şöyle:her ülkenin jüri bulması zor ve sağlıklı jüriler bulunması daha da zor.Yüzde yüz güvenli bir sistem olmayacak benim de söylediğim ama daha temiz bir iş olabilir şu şekilde:Sitemiz eurovisiontv'den site olarak bir hesap alsın ve bu hesabın şifresi tüm üyelerimize verilsin(kontrol etmek isteyen olursa diye) çeşitli ülkelerden(türk olmasın) üyelere işte biz bir siteyiz böyle bir yarışmamız var ve tarafsız objektif jüri istiyoruz her yarışma sonu sadece yollayacağımız recap'i izleyip oylarmısınız rica edeceğiz,bu recap izleme olayında sarkmalar olmasın diye üyeleri önceden bilgilendirmek çok önemli.Yarışma takvimleri net belirlenip recap'i atçağımız günü adama söylememiz lazım(hatta şifre hepimizde olacağından herkes 3-4 kişiye rica etsin).Tabii ki oyları toplayan kişinin mailine atacak bu oyları hepimiz jüri oylarını o anda görmeyeceğiz.

Tabii bu jürilerin oylarını yarışmadan sonra eurovisiontv den yine hesabımıza atacak(bu aşama zor birini iki farklı tarihte oy atmaya ikna etmek de zor).Çünkü objektif olması açısından her jürinin oyunu hepimiz göreceğiz.

Üye bir süre sonra bu işi bırakırsa yeni gönüllüler buluruz.Bu gönüllülerin oyu her yarışmada jüri oyu olarak işlenebilir.Belki 20 bulamayız ama daha az bir rakamla yapabiliriz.

Bu arada bu bir risk mi bilmiyorum ama eurovisiontv durumu fark edip eurovision'un telif hakkı muhabbetine girer mi?Gerçi sitemizde bir telif hakkı çalınması söz konusu mu bilmiyorum da

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok be ne telif hakki.

Gizlenmiş İçerik

Bence guzel dusunmussun, uygulayabiliriz bunu. Bu sistemi ben de cok istiyorum, en azindan 1 yarisma denensin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hatta işsizlikden bir sample mail de yapayım:

Hello there!

I hope you're enjoying this site,i am sending this message as a guest of an eurovision fan,and we need your help about our contest! Every week,we make a contest between europe countries by sending songs and we vote them,but we want it to be same just like Eurovision Song Contest,and we're looking for juries,every week we will send you a recap video and you will vote them as a jury....blah blah blah yani uğraşamadım şimdi ama uğraşırım

Gizlenmiş İçerik

Ya sadece her hafta bir recap izlicek oy atçak ne var ki bunda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> siteyle işi olmucak zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 20 kişi bulmak şart değilki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmaya katılmayan adam her hafta sıralama yapmakla mı uğraşcak? Taş çatlasa 5 kişi bulabiliriz ama isterseniz deneyin yani

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...