İçeriğe atla

ETSC'ye Juri Sistemi Gelmeli Mi?

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 99
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

gelmeli . yoksa bu oy vermeyi bilmeyen MALLAR yüzünden yarışmadan bir çok kişi ayrılacak .

O oy vermeyi bilmeyen mallar dediğin kişilerle ayrılacaklar dediğin kişiler aynı biliyosun di mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şu ESC oylamasında İsveç'e 12 veren İsveçli tip gibi birileri gelecek. Sonra biri oylarıyla gidecek Hollanda'nın 1.liğini elinden alacak. Sonra sen deliricen, çekilicen olay çıkacak bilmemne. Jüri sisteminin sonu bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iki saat bu yorumumu yazıodun semih

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
hayal kırıklığı oldu bende

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanırsın fazıl say gelecek oylamaya, konservatuvar önkoşulu da var mı jüri adayları için?

jürilerde şu niteliği arayacağız diye bir öneride bulunmadım ki,sadece türk olmasın dedim.Yani anlamadım ne demek istedim nitelik aramıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanırsın fazıl say gelecek oylamaya, konservatuvar önkoşulu da var mı jüri adayları için?

jürilerde şu niteliği arayacağız diye bir öneride bulunmadım ki,sadece türk olmasın dedim.Yani anlamadım ne demek istedim nitelik aramıyoruz.

kısacası: gelecek kişilerin sizlerden bizlerden farklı olacağını mı düşünüyorsunuz? demek
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağlıklı okuyamıyorsun bence sen yazılanları yada tersinden anlıyorsun . ben jurinin gelmesinden yanayım zaten nefes alsam iyi derece alıyorum neden korkayım ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> amacım sen ve senin gibi oy vermeyi beceremeyen çocukların oylarını jur yoluyla toparlamak

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağlıklı okuyamıyorsun bence sen yazılanları yada tersinden anlıyorsun . ben jurinin gelmesinden yanayım zaten nefes alsam iyi derece alıyorum neden korkayım ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> amacım sen ve senin gibi oy vermeyi beceremeyen çocukların oylarını jur yoluyla toparlamak

Gizlenmiş İçerik

Ben gayet de harika oy veriyorum müzikten anlıyorum en azından bunu çekemeyenler var doğal olarak senin gibi her yarışmada da netherland'se oy veremem canım o yüzden bana adaletli oy vermiyor diyemezsin her şarkıda güzel olmaz ya da benim tarzım olmaz vermem puan bunda ne var .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi ülkesi diyorsunuz da Belçika'ya Flaman veya Valon jüri, Fransa'ya Fransız jüri, Birleşik Krallık'a İngiliz jüri falan verince böyle bir ihtimal kalmaz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendi ülkesi diyorsunuz da Belçika'ya Flaman veya Valon jüri, Fransa'ya Fransız jüri, Birleşik Krallık'a İngiliz jüri falan verince böyle bir ihtimal kalmaz.

Gizlenmiş İçerik

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben neden seni çekemeyim allah aşkına çekememem için senin benden kat ve kat farkın olmalı oda yok

ayrıca sanat merkezi mezunuyum ve ses eğitimi aldım müziktende gayet anlıyorum .

senin her yarışma aynı ülkelere puan vermen herkes tarafından kahkaha atılarak izleniyor

bence forumun en komik üyesisin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> hadi şimdi legolarını topla sofraya otur mama saati çekilebilirsin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Ben gayet de harika oy veriyorum müzikten anlıyorum en azından bunu çekemeyenler var doğal olarak senin gibi her yarışmada da netherland'se oy veremem canım o yüzden bana adaletli oy vermiyor diyemezsin her şarkıda güzel olmaz ya da benim tarzım olmaz vermem puan bunda ne var .

Tabi Finlandiya varken Hollanda'ya niye veresin ki. Sende haklısın kardeş.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kısacası: gelecek kişilerin sizlerden bizlerden farklı olacağını mı düşünüyorsunuz? demek

Bizimle aynı olmaları imkansız zaten,bir kere hepsi farklı ülkelerden ve farklı müzik zevklerinden,bizi ve ülkelerimizi bilmiyorlar,yani yepyeni bir oy potansiyeli.Bizimle aynı şekilde oylayamacaklar.Burada tabii ki her yarışma tamamen kim hangi ülkeymiş kim ona puan vermiş kim şarkısını beğenmiş bunları takmayıp oy veren ülkeler de var,ama duygusallığına yenik düşen de bir çok üye var.Ki zaten eurovisionda bile bunun önüne geçilemiyor.Biz bu sistemle eurovision'un bile yakalayamadığı bir netlik yakayabiliriz.Üstelik heyecanlı oylar izleriz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...