İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Hande BGM Konserinde uçarak sahneye inmiş.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]GÖKTEN BİR KRALİÇE İNDİ

Pop'ın Kraliçesi Hande Yener yine bomba gibi bir konsere imza attı ve geceye damgasını vurdu.

Bostancı'da hayranlarının karşısına çıkan Hande Yener sahneye adeta uçarak indi. Bununla da yetinemeyen Hande Yener tam 4 kostüm değiştirdi.

BEN SAHNELERİN DEĞİL ALBÜMÜN KRALİÇESİYİM

Kraliçe şarkısına sahnede klip çeken Hande Yener "Ben sahnede kraliçe değilim, sadece albümde kraliçeyim" diyerek güzel alçakgönüllüğünü ve nezaketini ortaya koydu.

SİNAN AKÇIL'LA SAHNEYE BİLEREK ÇIKMADIM

Sahnede klip çekeceğimiz için Sinan'la birlikte çıkmadık; çünkü bu klip sadece benim olmamamakla birlikte bilindiği üzere bir ekip işi.[/align]

[align=center]Sinan Akçıl: HANDE'YLE KÜS DEĞİL GERGİNİZ

Son günlerde Hande Yener'le aralarında küstüler iddalarına yanıt veren Akçıl bu olayı yalanlamadı ama bir düzeltme getirdi. "Hande'yle küs değiliz, sadece biraz gerginlik oldu; fakat Hande benim için her zaman çok değerli" dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hande ve Sinan Yollarını Ayırdı[/align]

Ortak çalışmalar gerçekleştiren Sinan Akçıl ve Hande Yener artık kollarını ayırdıklarını dile getirdi.

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Sinan Akçıl ve Hande Yener'i yan yana görmeye hepimiz çok alıştık. Sürekli beraber başarılı çalışmalara imza atan ünlü iki ismin birbirlerine kırgın oldukları dedikoduları ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde birlikte sahne alan popçuların birbirlerine kırgın oldukları açıkça belli oluyordu. Her zaman beraber olduklarında meydana gelen enerjik hava, pozitif ortam bu kez yoktu. Polis Halk El Ele etkinliğinde sahne alan başarılı şarkıcılar adeta küs gibi tavırlar içerisindeydi.

Pop müziğin sevilen isimlerinden olan Hande Yener ve Sinan Akçıl performansları ile yine çok beğeni kazandılar. İkisinin de sahne showları harikaydı. Hatta Hande Yener'in sahneye uçarak iniş yapması çok beğeni kazandı. Uzun süre alkış alan ve katılımcıların beğenisini kazanan Hande Yener, her zaman ki gibi güzel şarkıları ile izleyenleri coşturdu. Sinan Akçıl da başarılı bir performans sergiledi. Henüz pop dünyasında yeni olmasına rağmen başarılı çalışmaları ile dikkatleri çeken Sinan Akçıl, Hande Yener ile ortak çalışmalar yapan isimlerden biriydi. Ancak ikili artık iş dünyasındaki yollarını ayırmışlar. Farklı çalışmalar yapacak olan iki ünlü popçu kariyerlerine kendi yollarında devam edecekler.

Hande Yener ve Sinan Akçıl her fırsatta aralarının bozuk olmadığını dile getirse de, kariyer yollarını ayırmış. Aralarında soğuk rüzgârların estiği anlaşılıyordu. Hande Yener'in moralinin ne kadar bozuk olduğu da ortadaydı. Sinan Akçıl kendisine yöneltilen sorulara " Hayır bir kırgınlık yok fakat artık kariyer olarak yollarımızı ayırmamız lazımdı. Artık herkes kendi yoluna bakması lazım ama iş dışında yine benim arkadaşım", şeklinde cevap verdi. Hande Yener ise basın mensuplarının yönelttiği sorulara sadece " Aramız bozuk değil", demekle yetindi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora Uzer gibi bir yetenkle calisacak olmasi muhtesem bir gelisme! Bir kez daha ortaya attigim bir kani dogru cikti. Hande bir besteciye takti mi onunla 4. albumu yapmaz, 3'ten sonra sikilir atar kafasindan demistim, oyle de oldu. Sinan'la da 3 album yapti ve birakti. Onumuzdeki 3 albume de Bora Uzer eli degse fena olmaz hani!

Bu arada Bora Uzer'in Eurovision 2007 icin Kenan Dogulu'ya verdigi ve TRT'nin secmedigi 2 sarkiyi acayip merak ediyorum halen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Bora Uzer'in Eurovision 2007 icin Kenan Dogulu'ya verdigi ve TRT'nin secmedigi 2 sarkiyi acayip merak ediyorum halen.

Yanlışlık olmasın, ben 12 şarkının tamamını Kenan ve Ozan Doğulu hazırlamıştı diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sinan o karga sesiyle o kadar albüm satabilecek mi acaba o kadar izlenecek mi acaba handeden sonra

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...