İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

Zaytung haberi falan degil di mi? Sanirim Hande teoremim tuttu, her ne kadar Musty karsi cikmis olsa da zamaninda.

Hande bir kisiyle en fazla 3 album calisabilir, 4.ye dayanamaz, onceden hep oldu demistim. Yine oyle oldu yehuuu!! Bakalim siradaki kurban kim olacak? Bu sefer Hande kime takacak? Kemal'le arayi sogutmasaydi Sila'dan beste alirdi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hande cok dogru bir karar vermis eger dogruysa. Umarim yalanlamaz umarim!!

Kemal'le de arayi soguttu zaten, cok iyi oldu. Once Senol Korkmaz, simdi Kubilay Kasap. Cesitlilik artiyor Hande'de, vizyonu hic genis degildi cunku.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Handenin kariyeri handeye neler oluyor albümünde çöküşe uğramıştır sinanla tanıştığı gün yani

ben altan çetin fettah can bestelerini okuyan handeyi çok özledim

umarım bu kan emicilerden kurtulur ve eski haline döner hem imaj olarak hem şarkı olarak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeniden Mete Ozgencil'le calissin n'olur, ya da Erdem Kinay.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konsere cikmazsa ikisinden biri yuksek bir tazminat odemek zorunda kalacaktir. Biletli bir konser cunku bu ve anlasmalar coktan imzalanmistir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande konsere ciksin, Sinan cikamasin.

Sonra Sinan'a tazminat fazla gelsin, odemekte zorlansin.

Sonra evine haciz gelsin, sokaklarda yatsin.

Hande ile Hadise kankito olsun. Sokaktan gecerken kahkahalarla ona para atsinlar.

Gokten 3 elma dussun, 3'u de Sinan'in en hassas yerlerine. MUTLU SON

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande konsere ciksin, Sinan cikamasin.

Sonra Sinan'a tazminat fazla gelsin, odemekte zorlansin.

Sonra evine haciz gelsin, sokaklarda yatsin.

Hande ile Hadise kankito olsun. Sokaktan gecerken kahkahalarla ona para atsinlar.

Gokten 3 elma dussun, 3'u de Sinan'in en hassas yerlerine. MUTLU SON

Gizlenmiş İçerik

Ama ben bayildim buna.

Gizlenmiş İçerik

Kankito kismina katilmiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adamı sevmem etmem ama kötü bir beddua ya bu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hahha yanız lafa bak "kötü bir beddua"!! İyisi var mıydı ki??

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur dışarda işin vardı galiba

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hahahaha yalan bir haber inanmadınız umarım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...