İçeriğe atla

Hande Yener Fan Club (HYFC)

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]En Çok Dinlenen Hande Yener Oldu[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]TTNET Müzik’te şubat ayında en çok Hande Yener ve Inna dinlendi

TTNET Müzik’te, şubat ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı şarkılar açıklandı. Yerli şarkılar listesinin zirvesinde dillerden düşmeyen şarkısı “Hasta” ile Hande Yener yer alırken, yabancı şarkılar listesinde en çok dinlenen isim, “INNdiA” adlı şarkısına İstanbul’da klip çeken Romanyalı şarkıcı Inna oldu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2,6k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Madonna'nın 'Girls Gone Wild' isimli şarkısının klibinde rol alan, topuklu ayakkabılarla bütünleştirdikleri şovlarıyla tanınan dünyaca ünlü Ukrayna’lı dans grubu , 15 Mart Cuma Akşamı, XLARGE Club’da konser verecek olan Kazaky konser öncesinde Sheraton Maslak Otel’de basın toplantısı gerçekleştirdi.

Kazaky grubu Türk Popunun kraliçesi olarak işaret edilen Hande Yener’e bir videolu mesaj ile selam göndererek popun Kraliçesini konserine davet etti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdem Kınay'la da yapsın sonunda kendi albümünde olmasa bile başka biriyle çalışmasını dinlemiş oluruz

Hande, Erdem Kinay'in Proje 2 albumunde yer alacakmis buyuk ihtimal.

Bu arada full HD "Bir Bela" icin :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Kardan Adam Arıyorum

Madonna’nın ‘Girls Gone Wild’ şarkısının klibinde oynayan dans grubu Kazaky, önceki gece XLARGE Club’ da sahne aldı. Dünyaca ünlü Ukraynalı dans grubunu daha önce videolu mesajla selam gönderdikleri Hande Yener’ de izlemeye geldi. Çıkışta grubun sahne performansını çok beğendiğini dile getiren Yener, onlarla bir projede bir araya gelebileceğini söyledi. Sinan Akçil ile aşk yaşadığı konulan Yener, Akçil’ i soran gazetecilere, o dakikalarda yağan kar yağışındanda yola çıkarak, “Kardan adam arıyorum” dedi.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hande Yener konserleri çok keyifli oluyor. Malatya'da da yapılmıştı ve göz kapaklarından kıl fışkıran adamlar robot dansı yapıyordu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahahaha

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Akcil'in attigi tweetler ne oyleyse?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün gece hande yeneri ölü gördüm rüyamda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> kalktım nasıl ağlıyorum meğer ben çok seviyormuşum allah çmrünü uzattı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün gece hande yeneri ölü gördüm rüyamda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> kalktım nasıl ağlıyorum meğer ben çok seviyormuşum allah çmrünü uzattı

Ciddi misin ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kabus gibiydi heryerde haberi çıkıodu o kadar kaptırmışımki kendimi gerçek sandım bir an çok gerçekçiydi

OFFF aman Allah korusun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten bu aralarda pek bi mansette

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...