İçeriğe atla

Esc Radio Awards Results

Melih

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yaptığınız oylamayı s****** ben gidiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi erkek ve en iyi grup , neye göre seçilmiş acaba ? Seçenler tiplerine oy verdi zaar.

en iyi erkek roberta bellarosa ve en iyi grup igranka olmalıydı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Rakiplerine NAL TOPLATIP iki ödül alan BONNİE TYLER ÖDÜLLERİNİ ALIRKEN

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuçlar bence güzel olmuş.Ben fransanın performansını çok sevmiştim bir de.Fazla underrated dı burda da kıymet bulmamış.Şebnem Ferah o şarkıyı öyle söyleyemezdi yani.Kadın neden hep bu kadar düşük yerlerde?

Çok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision jürisi zaten ses performansına göre oy vermiyor.Halk oyunun aynısı,tek farkı ülkelerinin işlerine gelmeyen televoting kesimlerinin etkisini düşürüp hükümetin asıl oy vermek istediği ülkeye oy attırmak.Aslında Eurovision'da büyük bir sistem hatası var cidden.Jüri gerçekten jüri gibi oy kullansa böyle olmaz sonuçlar da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...