İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

@Cem @Boran @Egemen

Nerdesiniz? :(

Ayy hastaneye gitmem gerekti. O..lar pazar nöbetini benden habersiz bana yıkmışlar. :1silah:

Nöbet mi tuttun geldin yani :h

Evet 5'te bitti. Azıcık uyuyayım akşam Petrus şaraplarımızı açıp, kadeh tokuşturup , purolarımızı sarıp film izleyelim yine. @Cem @Pixel @Boran

Dünkü filmden daha yaralayıcı ve daha korkunç olsun please. Hadi iyi uykular. Tatlı röyalar. :afro: :afro: :afro:

Çok mu korkmak istiyosun? :afro:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu nasıl?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayy hastaneye gitmem gerekti. O..lar pazar nöbetini benden habersiz bana yıkmışlar.

Gizlenmiş İçerik

Nöbet mi tuttun geldin yani

Gizlenmiş İçerik

Evet 5'te bitti. Azıcık uyuyayım akşam Petrus şaraplarımızı açıp, kadeh tokuşturup , purolarımızı sarıp film izleyelim yine. @Cem @Pixel @Boran

Dünkü filmden daha yaralayıcı ve daha korkunç olsun please. Hadi iyi uykular. Tatlı röyalar.

Gizlenmiş İçerik

:afro:

Gizlenmiş İçerik

Çok mu korkmak istiyosun?

Gizlenmiş İçerik

KORKUT BENİ İBRAM.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki oyla ulusal final bitirmek üzereyim.

Ev sahibi olaraktan Polonya da oylamak istiyor bu akşam

Yarına ulusal finaller bitmeli diyo ben daha 2. yarı finaldeyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> bekelım nolucak. Neyse beklicez artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih gelecek yarısma D''MGP'' düzenleyelim mi? Beraber açıklayalım şarkıları. Yarışmacıların ilgisini çeker oylarlar. Ben hazırlıycam konuyu söz :h :h

Danimarka şarkısını açıkladı bu arada bakın bi :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belçikada ulusal finali bitirdi kimse bakmıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih gelecek yarısma D''MGP'' düzenleyelim mi? Beraber açıklayalım şarkıları. Yarışmacıların ilgisini çeker oylarlar. Ben hazırlıycam konuyu söz

Gizlenmiş İçerik

:h

Nasıl olucak o?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih gelecek yarısma D''MGP'' düzenleyelim mi? Beraber açıklayalım şarkıları. Yarışmacıların ilgisini çeker oylarlar. Ben hazırlıycam konuyu söz :h :h

Nasıl olucak o? :D

Çok değişik bir şey olacak :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...