İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Eski konunu silmeseydin keşke. Beğenmeyenlerin yanında beğenenler de vardı ama

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beğendikleri halde ilk 10 dışı bırakanların beğenmediklerinde şarkımı cayır cayır harcayaklarını görmek istemedim açıkcası bir yarışma aradan bişiy olmaz salla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ev sahibi evden çıkarken evi temizleyin dedi, temizlemedik. Sonra bugün sitenin çıkışında nakliye kamyonunu durdurdu bize ''İnin aşağı!'' diye bağırdı. Yanına da heybetli bi adam almış, bize ''Terbiyesizler, ahlaksızlar, sizi dövmediğime dua edin.'' dedi. Bunu duyan ev arkadaşımın sevgilisi inip ev sahibini yumrukladı. Yanındaki adam beni sarstı, bana bağırdı. Güvenlikler ayırdı. Böyle de olaylı ayrıldık siteden.

NOT: Ev arkadaşımın sevgilisinin babası, olayları duyunca ev sahibini tartaklamak için adam tuttu. EV SAHİBİ ERGİN BEY, YAPTIKLARIN İÇİN PİŞMAN OLACAKSIN!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ev sahibi evden çıkarken evi temizleyin dedi, temizlemedik. Sonra bugün sitenin çıkışında nakliye kamyonunu durdurdu bize ''İnin aşağı!'' diye bağırdı. Yanına da heybetli bi adam almış, bize ''Terbiyesizler, ahlaksızlar, sizi dövmediğime dua edin.'' dedi. Bunu duyan ev arkadaşımın sevgilisi inip ev sahibini yumrukladı. Yanındaki adam beni sarstı, bana bağırdı. Güvenlikler ayırdı. Böyle de olaylı ayrıldık siteden.

NOT: Ev arkadaşımın sevgilisinin babası, olayları duyunca ev sahibini tartaklamak için adam tuttu. EV SAHİBİ ERGİN BEY, YAPTIKLARIN İÇİN PİŞMAN OLACAKSIN!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

YOKSA SİTEMİZ , BİR CİNAYET OLAYINA

TANIKLIK MI ETMİŞ OLACAK ?

EV SAHİBİNİ KİM NASIL ÖLDÜRDÜ ?

AZ SONRA CEM ANLI İLE TATLI SERT'TE.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...