İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

bu hafta bizimburaya silivri yoğurt festivaline hadise ile sıla geliyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çıkın çıkın gelin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu hafta bizimburaya silivri yoğurt festivaline hadise ile sıla geliyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çıkın çıkın gelin

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Silivri neden hala İstanbul'un ilçesi ? Ayrı il yapsınlar ya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Pixel @Uğur şarkımı en geç ne zamana kadar açıklamam lazım?

Yarın yapacasgm recapi aksam. O zamana kadar açıklasan süper olur. Salı'ya bırakamam çünkü. O gün Aydın'a gidiyorum.

Yarın evde yokum akşam kaçta dönerim bilmiyorum bu sabaha kadar bitirmem lazım ozman. Haydi gençler MGP'ye!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Pixel @Uğur şarkımı en geç ne zamana kadar açıklamam lazım?

Yarın yapacasgm recapi aksam. O zamana kadar açıklasan süper olur. Salı'ya bırakamam çünkü. O gün Aydın'a gidiyorum.

Yarın evde yokum akşam kaçta dönerim bilmiyorum bu sabaha kadar bitirmem lazım ozman. Haydi gençler MGP'ye!

Cümlenin sonunda insan bi heyecana geliyo. Bir daha mı oylasam napsam.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben düşler ülkesinin gelgit akıllısıyım ayrılık Hakkaten sonradan koydu bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">@Semih

Hakkında hayırlısı tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tam beklenen cevap

Gizlenmiş İçerik

off semih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :(

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :(

@Stefán

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...