İçeriğe atla

İsrail 2014 : Mei Finegold - Same Heart

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 352
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Senin de hep kulaklık takılı benim gibi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

bi gün arabanın altında kalıcam ama ne zaman

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha aynen. Bazen öyle rezil oluyorum ki. Hem çarpılacağım için hem de arabanın olduğunu farkettiğimde verdiğim tepkiden dolayı. Eminim beni görenler gülüyordur ha.

Bir de bu yüzden çok küfür yemişimdir kesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onumuzdeki yilin ev sahibi yarismayi Tel Aviv'de mi yapacak Kudus'te mi?

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Kudüs'te yaparlar, ya da Göksel'in dediği gibi olur. İçeriden sağlam duyum aldım. Avrupa'nın imamı Jon Ola Sand, EBU içindeki paralelcilerle bir olmuş, Amerika'nın da desteğiyle yarışmayı İsrail'e verecekler, Türkiye'ye karşı. Sitemizdeki, desteğini kimlerden aldığı belli olan Reyiz boşa çırpınmıyor bir aydır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neyse ki Türkiye'nin bu haşhaşi oyununu bozacak gücü vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanirim dunyadaki tek ciddi Moran Mazor fani Melih. Melih kadar agzindan dusurmeyen yoktur Moran'i.

Gizlenmiş İçerik

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kop hauahau

Gizlenmiş İçerik

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eurovision 2015 İsrail : Mei Finegold ft. Moran Mazor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...