İçeriğe atla

İsrail 2014 : Mei Finegold - Same Heart

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 352
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 2 hafta sonra...

kdam zorunlumu anlamadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> direkt katılsın israil saçmalar moranı harcarsa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kdam 60'li yillardan beri duzenlenen bir muzik festivali.

1973'ten beri cogu yillar Kdam'da birinci olan sarkilari Eurovision'a gonderdiler. Arada internal selection yaptiklari da oldu ya da Kdam adi altinda tek sarkicinin 4 - 5 sarkisini oylamaya sunduklari da. Ne yapacaklari belli olmaz yine.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

bu genç yeteneği ve bu muhteşem sesi harcamasın israil ne olur bu sene tekrar yollasınlar bu sene tek istediğim şey olacak bu konuda moran mazor katılıyor yazısını görmek israil başarısız olmadı geçen sene bunu herkes biliyor en iyi bayan sanatçı moran mazordu ama israil işte

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harel Skaat bile rezil oldu Eurovision'da. O adamın muhteşem bir sesi var ama uğursuzluk mudur nedir batırdı Eurovision'da. Tondan kayması yetmediği gibi bir de sesi çatladı. Çok üzülmüştüm. Umutluydum o sene o adamdan. O seneden beri çok begenemiyorum İsrail'i ben. 2014'teki şarkılarını merak ediyorum doğrusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o dediğin kim tanımıyorum ama moran çatır çatır okudu zaten ibranice muhteşem bir lehçe hemen insanın kanına işliyor yani benim işledi bir çok kişininde çok güzel duygusu var ben moranı tekrar görmek istiyorum israilin yf den çıkamaması sanatçılardan yada şarkılardan değil bunu hepimiz biliyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...