İçeriğe atla

İsrail 2014 : Mei Finegold - Same Heart

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 352
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

rak bishivlo eşliğinde içip içip küfür etmek istiyorum bir gün yapıcam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Israil finale ciksa da cikamasa da yarin aksam bu konuda her taraf haksizlik yorumlariyla dolacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belarus, Polonya ve İsrail üçlüsünü kös kös otururken görmek istiyorum son zarf açılınca, umarım gerçek olur dileğim

Polonya garanti gibi bir sey de, Belarus ilk yarifinalde olsaydi sansi daha yuksekti. Israil zaten gumleyecek.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belarus, Polonya ve İsrail üçlüsünü kös kös otururken görmek istiyorum son zarf açılınca, umarım gerçek olur dileğim

bu yarışmanın yani 37 ülke arasındaki en rezil iki şarkıya ait olan ülkesi polonya ve belarus bende katılıyorum sana inşallah 3 de çıkamayacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün büyük gün. İsrail için 3 iddiaya girdim. Finale çıkarsa battım. Finale çıkmazsa köşeyi döndüm.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha Reyiz'in disinda kimlerle ne icin iddiaya girdin?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Enes ve Kübrayla.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Onlarla direkt parasına girdik.

Gizlenmiş İçerik

Karadağ içinde girmiştik orada hafif battım. Buda olursa tam battım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Karadag cikamicak diyodun sen de di mi? Neyse canin acimasin 1 puan farkla finale cikti zaten Karadag.

Gizlenmiş İçerik

Sansa hangi juri bi kac puan fazla verdiyse artik.

Gizlenmiş İçerik

Israil finale cikamayacak. Son kez yazayim buraya da.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...