İçeriğe atla

İsrail 2014 : Mei Finegold - Same Heart

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 352
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img][/align]

Bunu yaptığın için yarışmaya 10 yarışma katılmıyorum
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boyle yapacaksan hic oynamayalim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Gunler oncesinden soylemistim Gurcistan'li resim hazirlicam diye.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sana dedim 10 yarışma aralıksız katılacaksın. İddiaya gireceksen adam gibi sonuçlarına da katlanacaksın.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)) Haaa katlanamayacaksan hiç girmeyeceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MORANA FİNAL ŞANSI VERMEYEN BU PİÇLER Meiyemi vercekler vermediler verselerdi moran finalde olurdu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ama yinede finale çıkar die çok az ihtimal vermiştim .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...