İçeriğe atla

Tşy devam etmeli mi?

Canreyhan

Tşy devam etmeli mi?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 82
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Beni bunları Can'ı savunmak adına değil, sitede beni rahatsız eden bir durum adına konuştum. Onu geçtim aynı düşünceleri paylaşanların birbirini desteklemesinden daha doğal ne olabilir ki ?

o mesajım sadece can'aydı çünkü. rahatsız olması gereken kişi de can olabilir.

Can'ın yazısını tekrar tekrar okudum ve "şiddet dozu" aşılan bir şey göremedim. Sorun bendeyse problem yok.

yazdığımı anlamadan ''ama bu durumdan beni suçlu tutmak yarışmanın amacını başlatana sormak lazım der gibi bir yorumda bulunmayı kusura bakmayın hazmedemem'' ''.keşke biraz memnun olup zevkini çıkarabilseniz şu yarışmaların sitenin'' gibi yorumlarla beni hedef göstermesinden bahsediyorum. yazdıklarımın onunla hiçbir şekilde alakası yokken tartışmayı kendisine çekmesi tartışmayı alevlendirdi. benim de buna kızarak onu yazmam gayet normal.

Ne demek istediğini anladım ama senin de dediğin gibi yanlış anlama var ve ben orda hala senin şiddet dozu dediğin şeyi göremiyorum. O laflarını kendisine dediğini sandığı için alınma var apaçık. Her ne olursa olsun senin o lafın da yanlış olmuş. Benim gözümden böyle görüldü, o yüzden yazmak istedim.

ben söylediğim şeyin haklılığından bahsetmedim zaten. sinirlenince öyle şeyler söyleyebiliyorum/yazabiliyorum. ama karşımdaki kişinin sadece bir cümlemi yanlış anlayıp karşılığında destan yazması da hoş değil bana kalırsa. onu geçtim ben o cümleyi yazmayıp senden bahsetmemiştim desem karşılığında özür dilerim yanlış anladım diyeceğini sanmıyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni bunları Can'ı savunmak adına değil, sitede beni rahatsız eden bir durum adına konuştum. Onu geçtim aynı düşünceleri paylaşanların birbirini desteklemesinden daha doğal ne olabilir ki ?

Saçmalık.

Ben sitenin genel huzurunun bozulmasından rahatsızım ve bunu da istediğim gibi belirtebilirim. Senin mesajının Can'a olması; sadece onun konuşup, başkalarının konuşamayacağı anlamına gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben haksızım..şiddeti arttırıcı kavga etmeye yönelik şeyler yazmışım haklısin..

Ben kavga etme taraftarı degilim asla bunu her seferinde zaten dile getiriyorum beni gerçek hayatta gören uğur olsun oğuzhan olsun ahmet olsun ve daha aklıma gelmeyen üyeler benim nasıl sakin bir yapıda olduğumu zaten bilirler..keza burda da konuşmalarimda bu sakin yapıyı korumaya çalışıyorum yazmış olduğun o hakaret içeren cümleye karşılık verebilirdim bende ama uzatmak büyütmek istemedim..tartışma forumu filan diyoruz ya..tartışmayı dahi başaramıyoruz biz hemen hakaret ve küfüre yöneliyoruz..lütfen kapatalım bu konuyu artık..

yazdığımın hakaret olduğunu düşünmüyorum. ''hem anlayıp hem okumalısın. anladığım kadarıyla ikisi birlikte yapamıyorsun'' cümlesinin neresinde hakaret var? abartma ata sporumuz.

Saçmalık.

Ben sitenin genel huzurunun bozulmasından rahatsızım ve bunu da istediğim gibi belirtebilirim. Senin mesajının Can'a olması; sadece onun konuşup, başkalarının konuşamayacağı anlamına gelmiyor.

söylediğim şeye saçmalık dedin. o zaman sen de bana hakaret ettin. benim yazdığım şeyden farkı yok. ;) söylediğim gibi. olay gayet güzel bir şekilde ilerliyorken can'ın -yanlışlıkla ve yanlış anlamadan dolayı ile olsa da- yazdığı şeyden dolayı seyir değitirdi. huzur benim yüzümde bozulmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kavga etme taraftarı degilim asla bunu her seferinde zaten dile getiriyorum beni gerçek hayatta gören uğur olsun oğuzhan olsun ahmet olsun ve daha aklıma gelmeyen üyeler benim nasıl sakin bir yapıda olduğumu zaten bilirler..keza burda da konuşmalarimda bu sakin yapıyı korumaya çalışıyorum yazmış olduğun o hakaret içeren cümleye karşılık verebilirdim bende ama uzatmak büyütmek istemedim..tartışma forumu filan diyoruz ya..tartışmayı dahi başaramıyoruz biz hemen hakaret ve küfüre yöneliyoruz..lütfen kapatalım bu konuyu artık..

yazdığımın hakaret olduğunu düşünmüyorum. ''hem anlayıp hem okumalısın. anladığım kadarıyla ikisi birlikte yapamıyorsun'' cümlesinin neresinde hakaret var? abartma ata sporumuz.

Saçmalık.

söylediğim şeye saçmalık dedin. o zaman sen de bana hakaret ettin. benim yazdığım şeyden farkı yok.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> söylediğim gibi. olay gayet güzel bir şekilde ilerliyorken can'ın -yanlışlıkla ve yanlış anlamadan dolayı ile olsa da- yazdığı şeyden dolayı seyir değitirdi. huzur benim yüzümde bozulmadı.

Saçmalıktı çünkü.

Huzur tabi bozulabilir, yanlış anlaşılmalar her zaman olur. Önemli olan bunu düzeltmek için çabalamak. Ben bunu söylemeye çalışıyorum.

Daha fazla uzatmanın da anlamı yok. TŞY devam etmeli mi başlığının altında olmaması gereken bi tartışmadayız.

Benim diyeceklerim bu kadar. Herkese iyi geceler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bir nevi laf anlamayan iki işi birlikte yapamayan normal insanlardan daha az anlama kapasitesine sahipsin anlamında bir cümle gibi bunun neye karşılık geldiğini yazmıyorum:)

bunu sana hiçbir şey yokken yazsam o anlamda düşünebilirsin. o zaman ben de oğuzhan'ın saçmalık yorumunu doğru düzgün konuşamayan saçma sapan konuşan birisin olarak yorumlayabilirim. evet ilkokulda bir öğrenci arkadaşına söylese öğretmeninden uyarı alabilir ''hakaret''imden ötürü.

Saçmalık.

söylediğim şeye saçmalık dedin. o zaman sen de bana hakaret ettin. benim yazdığım şeyden farkı yok. ;) söylediğim gibi. olay gayet güzel bir şekilde ilerliyorken can'ın -yanlışlıkla ve yanlış anlamadan dolayı ile olsa da- yazdığı şeyden dolayı seyir değitirdi. huzur benim yüzümde bozulmadı.

Saçmalıktı çünkü.

Huzur tabi bozulabilir, yanlış anlaşılmalar her zaman olur. Önemli olan bunu düzeltmek için çabalamak. Ben bunu söylemeye çalışıyorum.

Daha fazla uzatmanın da anlamı yok. TŞY devam etmeli mi başlığının altında olmaması gereken bi tartışmadayız.

Benim diyeceklerim bu kadar. Herkese iyi geceler :)

söylemek istediklerimizi karşımızdaki kırılmasın diye açıkça söylemiyoruz ya. ondan diyorum;)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Hırsı Tşy de de Bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Maşallah Her Sayfa Yenilediğim de Yeni Bir Yorum Geliyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuç tsyyi bıraktım ben düzenlemeyecegim devam eder mi bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bıraktın mı Caniko ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...