İçeriğe atla

Tşy devam etmeli mi?

Canreyhan

Tşy devam etmeli mi?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 82
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

geçen yarışma çok popüler şarkı yarıştı evet kabul ediyorum...bilmiyorum ben tsyyi sonlandırmayı düşündüm ama bu başlık altında herkes devam etmesini istedi..açıkcasi her yarışma oy göndermeyenler oluyor zaten..ve ben üyelerin popülariteyi sevdiğini düşünüyorum..gelen oylar da bunu gösteriyor..popülarite olmayınca ilgi azalacak ve yarışmadan ayrılanlar olacaktır dolayısıyla kaç kişi kalır bilmiyorum..

Ben isteyerek gönüllü olarak yapıyorum bunu biliyorsun uğur..ve site geneli istedigi müddetçe devam ettirmeye de çalışırım..sonlandırılmak istenirse de benim açımdan sorun yok bu son yarışmamiz olur..benim netim yok şu an telefonu bağlayıp o yavaş internetle oylamayi başlattım bitirdim konu açtım.tam zamanında girip sonlandırıyorum arşivi güncelle istatistikleri yap vs.ha bunları isteyerek yapıyorum ama buraya zaman ayırıyorum derslerimin arasında..ama şarkılari dinleme zahmetinde bulunulmuyor..ben çok isteyerek aldım tsy görevini ama sağolsunlar o isteği yok etmeyi başardılar..

Karar sitenin...! Her iki karara da saygım var..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu ben de başlarda karşıydım şu popüler işler yarışmasın konusunda. Ama Bu ne Türkçe Doksanlar Şarkı Yarışması ne de Türkçe Popler Şarkılar Yarışması. O yüzden isteyen istediği şarkıyı yollar, "Aa bu çok popüler" diyen oy vermez, "Aa doksanlar, dinledim ama alışamadım." diyen de oy vermez. Zevk meselesi sonuçta. Ben şu ana kadar hiçbir 1.den rahatsızlık duymadım. Çünkü hiçbirimiz bir üstad değiliz. Özetle devam etmeli, isteyenin istediği şarkıyı yollaması ile birlikte...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten sürekli dinlediğimiz/dinlediğiniz şarkının yarışması saçma çünkü yarışmanın amacına ters düşüyor bana kalırsa. türkiye'den bilmediğimiz çok az şarkı olabilir ama uğur'un da yaptığı gibi nostaljik şarkılar yollanabilir. bence daha önce de yapıldığı gibi belli temalar olsun her yarışma ve ona uygun şarkılar yarışsın. katılım az olsa da en azından yarışanlar daha fazla zevk alacaktır. hiç değilse şarkı seçiminde bazı şarkıları süzgeçten geçirebilir ve kolaya kaçmadan şarkılar seçilmiş olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışmanın amacı derken? Tabiki de ben yeni şarkılar öğrendiğim de çok mutlu oluyorum hele de hoşuma gittiyse. Ama insanların dinlemekten zevk aldıkları şarkıları yarıştırmasından daha doğal ne olabilirki.. ETSC'de de öyle değil mi? Lüksemburg'da bir sürü tarz ama sen sevdiğin tarzları, sevdiğin sesleri koymaya bakıyorsun. Burda neden aynı şeyi düşünmeyelim. Yarışmanın amacına ters düştüğünü düşünen oy vermez olur biter bana göre.

Temaya gelince katılıyorum sana. Keza ben temayla ilginin daha da artacağını düşünenlerdenim ama öyle değilmiş. En azından iki yarışmada bir yapılsa hiç fena olmaz. Neyse umarım herkes mutlu olmaya devam eder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can'a katılıyorum.

Ben başta daha bilinmedik şarkılara yöneldim. Ancak yarışma ilerledikçe benim de seçimlerim popülerleşti. Yarışmacıların çoğunda görülen bi durum. Popüler seçimler daha fazla tutuluyor yarışmada. Buna rağmen " Hayır böyle şarkılar yarışamaz. Tanınmamış şarkıları yollayıp, onları tanıtacaksınız ! " tutumu bana doğru gelmiyor.

TŞY devam etmezse ne olur ? Benim tarafımca bir şey eksilmez. Ama ETSC sürecinde güzel bir mola oluyordu, ETSC kadar olmasada siteye heyecan ve hareket katıyordu bana kalırsa. Bende sitenin seçimine saygı duyarım.

Bana kalırsa devam etmeli. Yarışmak istemeyen yarışmaz, katılımcıların düşmesiyle yarışma zaten kendiliğinden sonlanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarışmanın amacını yarışmayı başlatana sormak lazım.

evet popüler seçimler yapmak yasak değil ama sırf derece almak için herkesin popüler kişilere yönelmesi çok samimiyetsiz. madem yarışmayı önemsiyor herkes yarışmayı işe yarar hale getirmeye çalışmalı. yoksa aynı isimlerin, şarkıların, tarzların defalarca yarışması sidik yarışından farksız.

ayrıca etsc'de her zaman farklı türde yarıştığımı düşünüyorum. sadece ticari şarkı yollamaktan kaçınıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kişilerin sevdikleri şarkıları yolladığını söylüyorum sen derece diyorsun. Açıkçası ben popüler bir seçim olan İzel'in Kızımız Olacaktı şarkısıyla 1. oldum ve Uğur dahi çoğu kişi çok mutlu oldu. Ardından Hülyta Avşar - Bu Gece Uzun Olacak ile yine popüler olan bir şarkıyla yarıştım ve aldıgım en kötü derecelerden biri olan 14.lüğü aldım. Neresi sidik yarışı bunun. Her popüler şarkı iyi derece alacak, her nostalji kötü derece alacak diye bir şey yok. Amac ne ki amac. Hos gelen sarkılara oy vermek degil mi? Eglenelim diyoruz bir de. Ben ikisini de yapıyorum ve daha da sorun göremiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani bazı arkadaşlar yok ben türkçe dinlemiyorum falan filan havalarında nerde yaşıosun ? nerenin ekmeğini yiyorsun ?

nufus kağıdını nerden aldın ? kısacası türksün ve türk şarkı dinliosun dinlemiyorum diyip elit yada marjınal olmuyorsun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

bir çok arkadaş araştırmak yerine muyap en son ne yüklediyse bakıyor ordan aa yeni biri hemen yollayayım da farkım olsun modunda bu çok yanlış biraz aşatırmak gerekir tamam bende yeri geliyor popüler şarkılar solistler yarıştırıyorum sonuçta ben yabancı müzik dinlediğim kadar türkçe müzikte dinliyorum hatta en çok türkçe dinliyorum zaten oylamada ki sadakatsizlik ve rezillik her oylamada karşımıza çıkıyor bunu söylemeye bile gerek yok oy verme işlemi etsc de ki kadar hızlı gitmiyor etsc de neredeyse adam harcayıp öldürme noktasına gelecek kadar hırsı olan arkadaşlarımı neden tşyye bu kadar önem vermiyor konular özensiz istatislikler özensiz bir kaç kişi hariç yarışmaya değer veren yok katılmak için katılıyorlar sadece

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kişilerin sevdikleri şarkıları yolladığını söylüyorum sen derece diyorsun. Açıkçası ben popüler bir seçim olan İzel'in Kızımız Olacaktı şarkısıyla 1. oldum ve Uğur dahi çoğu kişi çok mutlu oldu. Ardından Hülyta Avşar - Bu Gece Uzun Olacak ile yine popüler olan bir şarkıyla yarıştım ve aldıgım en kötü derecelerden biri olan 14.lüğü aldım. Neresi sidik yarışı bunun. Her popüler şarkı iyi derece alacak, her nostalji kötü derece alacak diye bir şey yok. Amac ne ki amac. Hos gelen sarkılara oy vermek degil mi? Eglenelim diyoruz bir de. Ben ikisini de yapıyorum ve daha da sorun göremiyorum.

yolladıkların o kadar da popüler değil. her zaman yollayanlardan bahsediyorum ayrıca.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

soner yarışmaya katılmıyor ama şehiri var diyarbakır bir sorun bakalım neden katılmıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yapmıyorum tsy filan bırakıyorum!

yarışmayan birinin yarışmadan memnuniyetsizlik duyması ayri ironi neyse.

yarışmaya neden katılmadığımı anlatmaya çalışıyorum izin verirsen. ayrıca sana ya da burada yazan başka bir kimseye söylediğim bir şey yok.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...