İçeriğe atla

Tşy devam etmeli mi?

Canreyhan

Tşy devam etmeli mi?  

19 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]Arkadaşlar bildiğiniz üzere Türkçe Şarkı Yarışmasını tekrardan başlattık..Sayımızda çok iyiydi 18 katılımcıya kadar ulaşmıştık..Sonrasında yeni giriş yapan şehirler de oldu..Toplamda 21 şehirin Tşy için başvurusu oldu.Ancak son yarışmada 11 şehire kadar düştü bu katılım..Eğer bu şekilde katılım az olacaksa Tşyyi tekrar sonlandırmayı düşünmeye başladım..Zaten oylarda sorun oluyordu..Son yarışma hariç her yarışma 2 ya da 3 şehir oylarını göndermiyordu..Durum böyle olunca bu konuda bir karara varılması gerektiğini düşünüyorum..[/align]

[align=center]Tşydeki şarkılar bilinmeyen ilk defa dinlenen şarkılar olmuyor çoğu kez..Dolayısıyla öyle size çok fazla zaman kaybı yaşatacak bir olay da değil..Bundan dolayı öncelikle oylar geciktirilmemeli diye düşünüyorum..Neredeyse herkes bu foruma her gün giriyor..Bu konuda daha duyarlı olmanızı bekliyoruz..[/align]

[align=center]Diğer bir konu da Tşynin devamı..Tşynin devamını ben özellikle çok istedim..bu bağlamda gönüllü olarak Tşynin sürdürülmesini istedim..Bunu da sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirdim..Sizler takrar başlaması için bana destek oldunuz..Ancak görüyorumki 2 yarışma sonra tekrar çıkanlar oldu..Ya da bir yarışma şarkı koyup bir yarışma şarkı koymayanlar oldu..Burda size danışmak istiyorum..Tşynin devamını ben istiyorum..İsteyenlerin oldugunu da biliyorum..Ancak yarışmanın devamlılığı için sizlerin yarışmaya dsestek vermesi gerekiyor..Bu başlık altında yeterli sayıya ulaşırsak gelecek yarışma için ve bu sürekli olacaksa eğer yarışmaya devam edilecek..Ama yine 10 şehirle yarışmalar yapılacaksa sonlandırmayı düşünüyorum..[/align]

[align=center]Herkesin görüşlerini bekliyorum isteyen ya da istemeyen..[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 82
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

DEVAM ETMELİ!

Onlar katılmıyor diye yarışmayacaksak hiç başlatılmamalıydı. Bence devam etmeli kesinlikle. Bir kere sonuncu oldu diye çekiliyorlar. İlk sezon ben ilk 10'a 3 defa girdim. Madem Pes edeceklerdi hiç "BAŞLAMALI" dememeleri lazımdı hıh

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya aslında eğlenceli ama özgün şarkı bulamıyorum, bir de çok üşeniyorum ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Katılmayı unuttum geçen yarışma. : (

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle devam etmeli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben daha yeni girdim gerçi ama paylaşım olması açısından çok güzel bir uygulama katılan katılır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya aslında eğlenceli ama özgün şarkı bulamıyorum, bir de çok üşeniyorum ben

Gizlenmiş İçerik

Katılmayı unuttum geçen yarışma. : (

Ulaş oyle kimsenin bilmediği şarkılar bulmaya gerek yok bence..ha tamam yeni şarkılar ogrenmek cok güzel..ama cok popularitesi olmayan şarkılar da denenebilir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DEVAM ETMELİ!

Adaş her şeyi çok net açıklamışsın.

Ek olarak şunu da demek istiyorumki en azından çekirdek bi grubumuz var. Göksel ve Çağatay da devam edecek kişiler arasında. Müslüm de internet sorunu olduğu için giremedi. Enes sınavlarla ugrasıyor zaten ETSC'ye de gelmedi. O da dönünce etti 15 şehir. Bu kadar kişinin isteği geri çevrilmemeli bence ilk başta isteyip sonra umursamayan kişiler yüzünden. Her koşulda devam etmesi için uğraşırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence yeniden başlamalı tüm şarkılar silinip yeni bir TŞY oluşuturulmalı belki derecelere göre silinmeli ilk 3 olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> silinmeli derken yarışmaya alınmamalı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DEVAM ETMELİ!

Adaş her şeyi çok net açıklamışsın.

Ek olarak şunu da demek istiyorumki en azından çekirdek bi grubumuz var. Göksel ve Çağatay da devam edecek kişiler arasında. Müslüm de internet sorunu olduğu için giremedi. Enes sınavlarla ugrasıyor zaten ETSC'ye de gelmedi. O da dönünce etti 15 şehir. Bu kadar kişinin isteği geri çevrilmemeli bence ilk başta isteyip sonra umursamayan kişiler yüzünden. Her koşulda devam etmesi için uğraşırım.

yani bir uğraş oluyor hem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

katılacak durumu olmayan yani bir yarışmalık mazereti olan bildirir o yarışma da katılım az olursa ertelenebilir yani sınavlar olur.katılım az olursa sınavlar bitince yarışma olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence yeniden başlamalı tüm şarkılar silinip yeni bir TŞY oluşuturulmalı belki derecelere göre silinmeli ilk 3 olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> silinmeli derken yarışmaya alınmamalı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

bunu yapmak imkansız..bunu yapmamız demek aynı şarkılara tekrar puan vermekle eşdeger olur..bunun da bir anlamı yok bence.

7 kişi devamını istemiş,melih ugur ve müslümü sayarsak 10 kişi olduk şu an.bundan sonra onay verenler belirleyici olacak..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...