İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

[align=center]‪#‎ROAR‬'la ilgili 3.teaser da yayinlandi. "From A Meow To A Roar "[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Katy ‪#‎ROAR‬'ın Single kapağını yayınladı.Şarkı şuan İtunes İngiltere Mağazası için ön siparişe açıldı ilerleyen saatlerde diğer ülke mağazaları içinde ön siparişe açılır.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onlar boşanmamış mıydı kaç sene geride kaldım ya ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aa evet o adam

Gizlenmiş İçerik

Katy ile alakam bu kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> oha nedene bak sesli güldüm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katy johndan ayrildi mi haberin var mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">@Musty

hayır

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> adamın yeni albümünde düetleri bile var bugun doğrulandı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY PERRY ÇOK HEYECANLI

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]12 Ağustos'ta yeni singleı "Roar" ve 22 Ekim'de yeni albümü "Prism"i yayınlayacak olan Katy Perry, geri dönüşü için başarılı bir tanıtım çalışması içinde.

"Roar" şarkısı için 2 farklı tanıtım klibi çeken Perry, single için hazırlanan görseli de paylaştı. Albüm için çok heyecanlı olan sanatçı, Ekim'i beklemenin çok zor olduğunu bu nedenle bu kadar yoğun tanıtım çalışmalarıyla kendini oyaladığını yazdı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...